TEKST: Bonjour.ba
DATUM OBJAVE: 13.4.2011.
Osim Zara lookbooka za travanj, pogledajte i novi Bershka mjesečni katalog. Iz Bershke su nam za travanj složili kombinacije s kratkim suknjama, živim bojama i različitim uzorcima. Outfiti su sasvim mladenački i potpuno prikladni za bezbrižne ljetne dnevne outfite. Posebni detalji u lookbooku različiti su ukrasi za kosu: od šešira, marama i traka do vezica sa mišijim ušima i velikim mašnama. Razno
Inače, Bershka vrlo uspješno proširuje svoje tržište. Od prije dvije godine do danas, broj novih zemalja u kojima je otvorila svoje butike porastao je za devet. Novo prodajno mjesto uskoro otvara čak i u Prištini u Kosovu.































I.R.
Dodajte Bonjour u omiljene izvore na Googleu
Označite nas kao omiljeni izvor i naši će se članci češće pojavljivati među vašim vijestima na Google pretrazi.
TEKST: Lamija Muratagić
Nova sezona tek se zahuktava, ali Zara već ima nekoliko jakni zbog kojih bismo kupovinu za septembar pomjerili malo ranije. Izdvojili smo modele koje vrijedi pogledati dok je izbor još dobar.
Kraj augusta obično nas još drži uz sandale i lagane haljine, sve dok se na policama ne pojavi jedna dovoljno dobra jakna i garderoba odjednom krene nekoliko sedmica unaprijed. Zara je ove godine taj trenutak poprilično ubrzala.
U aktualnoj ponudi već su kratke strukturirane jakne, bomber modeli, traper, koža i brušene teksture, uz nekoliko silueta koje bez problema možemo početi nositi čim večeri postanu svježije.
Posebno nam se sviđaju modeli koji ne traže čekanje na pravu jesen. Kratka jakna preko bijele majice i širokih hlača dovoljna je za kraj ljeta, bomber dobro radi uz midi suknju i balerinke, dok kožna jakna već sada može zamijeniti sako kada temperatura navečer padne.
Paleta također polako mijenja sezonu. Uz bordo i traper pojavljuju se smeđi tonovi, brušena koža i tamnije, bogatije teksture, ali i zabavni printovi koji će se kasnije lako nastaviti na pletivo, čizme i duže kapute.
Septembar, dakle, može još malo sačekati. Za dobre brojeve ovih jakni ne bismo računali na isto.
U nastavku izdvajamo Zara modele koje trenutno imamo na radaru.








Pogledajte najnovije teme na Bonjour.ba
Naslovna fotografija: @demarushaaa
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!