TEKST: Nevena Divčić
DATUM OBJAVE: 5.5.2025.
Na samo nekoliko minuta vožnje od Mostara, nalazi se pravi mali raj koji vam pruža mogućnost maksimalnog opuštanja i izolovanja od gradske buke.
Villa Old Garden nalazi se u Blagaju i idealno je mjesto za proslave i opuštanje s grupom prijatelja ili širom porodicom. Zaklonjeni od svih neželjenih pogleda, steći ćete dojam da ste potpuno sami u ovom mirnom utočištu.
Mjesto za odmor s prijateljima i porodicom
U Villi Old Garden može boraviti ukupno 10 osoba, a dobrodošli su i vaši kućni ljubimci. Ono što je nama privuklo pažnju je bazen okružen mnoštvom cvijeća koje razveseljava svojim živim bojama.
Pogled na Bunu
Dok pijete svoju prvu jutarnju kafu pored bazena ili čekate da drugi dio vaše ekipe završi s pripremanjem poslastica s roštilja, uživajte u pogledu. Čarobna Buna, na koju imate pogled iz vrta vile, nas u svakom periodu godine oduševljava svojom divljom ljepotom.


Pobjegnite ovog vikenda
Dok čekate svoje isplanirano ljetovanje ili analizirate utiske s prethodnog putovanja, predlažemo da bar jedan vikend provedete u ovom vrtu cvijeća i mira. Uz pomenutu privatnost i smještajni kapacitet kojim raspolaže, ova vila je odličan izbor za djevojačke večeri i rođendanske zabave.
U sklopu vrta na raspolaganju vam je i roštilj kojim se možete poslužiti za pravljenje svojih specijaliteta. No, ako osim svojim kuharskim talentom, želite dodatno oduševiti svoje bližnje, ne propustite usput kupiti najslađe hercegovačke jagode, vina i smokvare kao desert iznenađenja.
TEKST: Bonjour.ba - PR
U mjesecu kada ljubav prirodno dolazi u fokus, istinski luksuz ne krije se u velikim gestama, već u pažljivo odabranim trenutcima.
U tišini sobe ispunjene mekanim svjetlom, u mirisu kafe koji se miješa s jutarnjim pogledom na grad, u sporim razgovorima uz čašu vina. Upravo takve trenutke nudi romantični paket Vrijeme je za ljubav u Hotelu Mepas u Mostaru.

Osmišljen kao sofisticirani bijeg za dvoje, ovaj paket poziva parove da usporе i ponovno se povežu.
Dva noćenja u elegantnoj superior sobi, butelja vina dobrodošlice i bogati doručak stvaraju okvir za intimno iskustvo, dok spa i relax centar s unutarnjim bazenom, jacuzzijem, saunama i relax zonom nudi savršenu kulisu za regeneraciju tijela i duha.

Foto: @nealeksa_



U svijetu stalne dostupnosti i ubrzanog ritma, pravi luksuz postaje isključiti se - ostaviti telefon po strani, uroniti u vodu, razgovarati bez žurbe i prisjetiti se kako je početak bio čaroban. Vrijeme je za ljubav nije samo hotelski paket, već poziv na ritual bliskosti i pažljivo osmišljene intimne trenutke.




Februar je idealan trenutak za takav bijeg. Jer ljubav, baš kao i luksuz, najbolje se doživljava kada joj se posveti vrijeme.
Mostar u drugom mjesecu nudi posebnu atmosferu – mirniju, intimniju i idealnu za romantične šetnje starim gradom, kafe na suncu i večere uz pogled na Neretvu.
Paket Vrijeme je za ljubav savršena je prilika za proslaviti Valentinovo, godišnjicu ili spontani city break koji će se dugo pamtiti. Iako je idealan za parove, paket je jednako savršen izbor i za prijatelje koji žele zajednički wellness bijeg i city break u Mostaru.

Ova posebna ponuda dostupna je do 28.02.2026. godine po cijeni od 399,00 KM za dvije osobe.
Smještajni kapaciteti su ograničeni, stoga je preporučljivo osigurati svoj termin na vrijeme i pokloniti sebi i partneru iskustvo koje nadilazi klasičan boravak u hotelu.
Više informacija na: www.mepas-hotel.ba ili na email [email protected].
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!