TEKST: Bonjour.ba
DATUM OBJAVE: 15.7.2017.
Ovaj drugačiji doživljaj mediteranske obale omogućava vam jedinstveni ugostiteljski objekt MORO BEACH na korčulanskom škoju Stupe koji vode poznati hrvatski kulinarski chefovi, a ispred kojeg možete uživati na šljunčanoj plaži udobno smješteni u ležaljke.
Posebnost jesu sigurno gramofonske ploče uz koje uživate na suncu, svijeće koje stvaraju topli ugođaj, viseći okvir unutar kojeg se možete fotografirati, ali i ljuljačke koje su mnogima bile najdraže mjesto za poziranje. Kako i kaže sami opis na Instagram profilu ovog mjesta, ovdje možete uživati po cijeli dan, a zašto ćete i vi jedva dočekati snimiti svoje najljepše ljetne trenutke upravo ljuljajući se na ovoj korčulanskoj plaži, provjerite u nastavku.
{gallery}2017/2017_07/ljuljacke{/gallery}
Foto: Instagram
TEKST: Adelisa Mašić
Od ljeta 2026. putovanje iz Sarajeva do Berlina biće mnogo jednostavnije. Eurowings uvodi direktne letove između ova dva grada, što znači još jednu evropsku metropolu dostupnu bez presjedanja.
Ovo je idealno za sve koji vole spontana putovanja, city break vikende ili jednostavno bržu konekciju s prijateljima i porodicom u Njemačkoj.
Putnici iz Sarajeva već lete prema Kölnu i Stuttgartu, a Berlin će se prirodno uklopiti u tu listu popularnih destinacija.
Detalji oko početka prodaje karata i tačnog reda letenja biće poznati uskoro, ali ono što je sigurno jeste da će nova linija otvoriti još više opcija za planiranje putovanja: od ljetnih odmora do kratkih zimskih posjet
Foto: @maricerdelo
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!