TEKST: Bonjour.ba

DATUM OBJAVE: 15.7.2014.

Serija fotografija posvećena životu na kotačima    Sigurno ste se i vi već našli u prilikama kada vam se činilo da je vaše putovanje najbolje započeti u kamp kućici. Život na kotačima privlačan je mnogima već godinama, a kamp kućice postala su oaza zanimljivog interijera i dodataka. Jednima je privremeni dom, a drugima stalan.

Upravo je ova vrsta doma Fosteru postala glavna tema za stvaranje nove knjige. 2011. godine je napustio svoj posao i zajedno sa svojim VW kamperom krenuo na put oko svijeta. Nakon 100 000 milja shvatio je da je upoznao i vidio toliko različitih i inspirativnih ljudi i njihovih kampera ( i sve to zabilježio kamerom), te je odlučio  to spojiti u knjigu koja je kasnije oduševila publiku. Mali uvod u knjigu donosimo u nastavku. 

{gallery}2014_07/prikolica{/gallery}

D.P.
Foto: honestlywtf.com


Bonjour

Donosimo lijepe vijesti za putoholičare: Sarajevo i Berlin bit će povezani direktnim letovima

TEKST: Adelisa Mašić

Donosimo lijepe vijesti za putoholičare: Sarajevo i Berlin bit će povezani direktnim letovima Donosimo lijepe vijesti za putoholičare: Sarajevo i Berlin bit će povezani direktnim letovima

Od ljeta 2026. putovanje iz Sarajeva do Berlina biće mnogo jednostavnije. Eurowings uvodi direktne letove između ova dva grada, što znači još jednu evropsku metropolu dostupnu bez presjedanja.

Ovo je idealno za sve koji vole spontana putovanja, city break vikende ili jednostavno bržu konekciju s prijateljima i porodicom u Njemačkoj.

 



Putnici iz Sarajeva već lete prema Kölnu i Stuttgartu, a Berlin će se prirodno uklopiti u tu listu popularnih destinacija.

 



Detalji oko početka prodaje karata i tačnog reda letenja biće poznati uskoro, ali ono što je sigurno jeste da će nova linija otvoriti još više opcija za planiranje putovanja: od ljetnih odmora do kratkih zimskih posjet

 

 

Foto: @maricerdelo


Bonjour

Bonjour.club član!

Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!