TEKST: Bonjour.ba
DATUM OBJAVE: 9.6.2020.
Serija koja je osvojila svijet i koja se našla na listi prijedloga za 'binganje' gotovo svake dame koja je bila gošća naše rubrike #OstaniKući tijekom prethodnih par mjeseci, vraća se na male ekrane.
Osebujni likovi, neočekivani obrati i mnoštvo zapleta razlog su zašto je ova serija na 'must watch' listi.
Vijest o prikazivanju pete sezone se nestrpljivo čekala među fanovima, a njena premijera bila je najavljena za 4. mjesec naredne godine. Period globalne pandemije pomaknuo je datum prikazivanja i za sada je pomaknut na neodređeno, no, iz Netflixa su sve fanove serije odlučili obradovati s vijesti da nam stiže i šesta sezona serije Money Heist.
Ova španjolska serija jedna je od najgledanijih na Netflixu i ujedno najgledanija serija koja nije na engleskom jeziku. Glavni je krivac zašto danima nakon gledanja pjevušimo 'Bella Ciao', kao i što jedva čekamo saznati što novo očekuje grupu pljačkaša obučenih u crvene kombinezone s maskama Salvadora Dalija na licu.
Ne sumnjamo da će nove epizode prouzrokovati jednaki hype.
TEKST: Ada Ćeremida
Ako niste vidjeli ove modne parove sa Wimbledona, jeste li uopće pratili turnir?
Svake godine, Wimbledon osim teniskih mečeva donosi i modne mečeve i ništa ne izaziva više pažnje od parova koji se pojave u besprijekornom stilu.
Ovo je trenutak kada moda i ljubav igraju isti set, a svijet pažljivo promatra ko će “uzeti modni trofej”. Tradicionalno, jedan par ukrade pažnju svih, ali ove godine konkurencija je bila ozbiljna.
Najviše pažnje ove sezone pripalo je Oliviji Rodrigo i Louisu Partridgeu, koji su doslovno pokorili Wimbledon sa svojim preppy-meets-cool kombinacijama. Olivia u crvenoj gingham haljini s vintage vibeom, Louis u klasičnom sako-prugasta košulja-kravata spoju koji vrišti “britanski šarm”.
Andrew Garfield i njegova djevojka Monica Barbaro su odabrali tonalni bijeli Ralph Lauren look. Andrew u lanenim pantalonama i laganoj košulji, a Monica u satenskoj bijeloj slip haljini i minimalističkoj torbici, savršeno za londonsko ljeto.
Priyanka Chopra i Nick Jonas nastavili su s klasičnim glamom: Priyanka u haljini bez rukava s visokim ovratnikom, a Nick u dvorednom sako stilu u mornarskoplavoj, s kravatom i zlatnim satom. Čista sofisticiranost.
Lily Collins i Charlie McDowell odabrali su opušteni chic pristup: Lily u lepršavoj haljini s šarenim detaljima, dok je Charlie bio casual u šarenoj košulji i bordo pantalonama, dokaz da se udobno i moderno mogu voljeti.
Na kraju, Rainn Wilson i njegova supruga Holiday Reinhorn donijeli su artsy Wimbledon stil: ona s pletenicama i statement šeširom, on u bucket hat-u, blejzeru i prugastoj majici. Njih dvoje su izgledali kao da su na teniskom festivalu i to najkul mogućem.
Wimbledon je možda o tenisu, ali ljubav i stil su igrali jednako veliku ulogu. Ko je vaš favorit?
Foto: @wmag
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled backstage priče!