TEKST: Marija Perić
DATUM OBJAVE: 9.5.2020.
Hotel Ludlow može se pohvaliti interijerom koji elegantno spaja 50-te godine prošlog stoljeća i aktualne trendove. No, mnoge svoje goste uz odličnu lokaciju, prekrasnu terasu i luksuzno uređenje, oduševljava i uređenjem kupaonica koje pružaju uistinu posebno iskustvo relaksacije.
Sama kupaonica već je odnijela i simpatije brojnih blogerica koje rado biraju noćenje u ovom hotelu prilikom dolaska u New York.
Razlozi zbog kojih je jedna kupaonica pretvorila jutarnje beauty rituale, šminkanje i kupanje u ekskluzivni događaj je upravo uređenje i poseban pogled koji imate kroz prozor.
Kombinacija bijelog mramora, bakrenih detalja u boji zlata i industrijskih svjetiljki u ovoj kupaonici, učiniti će da se na trenutak osjećate kao da ste glavni glumac ili glumica u retro filmu.
Sve na što ćete trebati misliti u ovom hotelu je koji napitak birati i koju knjigu čitati tijekom relaksirajuće kupke, kao i kako doći do sobe na što većem katu kako biste mogli imati što bolji pogled na grad koji nikada ne spava.
Za malenu turu kroz hotelske sobe, kao i uređenje hotela, prelistajte dalje.






***
Naslovna fotografija: @reead
Tekst: Marija Perić
TEKST: Bonjour.ba/PR
Red Bull Cliff Diving Svjetska serija vraća se na Stari most, a za finalni dan organizovan je poseban voz iz Sarajeva. Donosimo sve detalje.
Mostar od danas, 30. jula, ponovo postaje jedna od najupečatljivijih sportskih pozornica ljeta. Red Bull Cliff Diving Svjetska serija vraća se na Stari most, gdje će do 1. augusta obilježiti deset godina takmičenja na lokaciji koja je odavno prerasla status još jedne stanice u kalendaru.
Najbolji skakači i skakačice iz 13 zemalja stižu u trenutku kada sezona ulazi u odlučujuću polovinu, a borba za titule ostaje potpuno otvorena. Prva runda tradicionalno će biti izvedena direktno sa Starog mosta, dok će se ostatak takmičenja preseliti na posebno izgrađenu platformu iznad Neretve.
Od ulaska u kalendar 2015. godine, UNESCO-ov Stari most bio je pozornica prve pobjede Jonathana Paredesa u Svjetskoj seriji, ali i Popovicijevog gotovo nestvarnog nastupa s pet maksimalnih ocjena 10 u 2019. godini.
Muška sezona zasad ne poznaje sigurnog favorita. Aidan Heslop, James Lichtenstein i Constantin Popovici podijelili su prve tri pobjede, dok Heslop nakon povratka od povrede vodi ukupni poredak iako nastupa s pozivnicom.
Popovici u Mostar stiže nakon trijumfa u Kopenhagenu, s 11 pobjeda kojima dijeli drugo mjesto na vječnoj listi Svjetske serije.
U ženskoj konkurenciji Mostar je već godinama teren Rhiannan Iffland. Australka je na Starom mostu slavila rekordna četiri puta, jedina je skakačica s više od jedne pobjede na ovoj lokaciji, a sada nastavlja pohod prema desetoj uzastopnoj ukupnoj tituli.
Ipak, konkurencija stiže s vlastitim velikim brojkama: Molly Carlson od 25. podijuma dijeli još samo jedan plasman među tri najbolje, dok bi Xantheia Pennisi novim podijumom u Mostaru stigla do desetog u karijeri.
Pogledajte najnovije teme na Bonjour.ba
Foto: @redbullcontentpool.com
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!