TEKST: Bonjour.ba

DATUM OBJAVE: 10.8.2012.

Talijanska aristokratkinja koja zna kombinirati odjeću      Bianca Brandolini D'Adda već je nekoliko godina prisutna na društvenoj sceni. Još od svog debitantskog bala, Bianca je čest gost raznih revija, društvenih događaja, kao i modnih magazina koji često pišu o stilu ove mlade dame. Velika je prijateljica Giambattiste Vallia koji za svoju vjernu prijateljicu, ali i klijenticu zna

No, nije ni čudo da je dobila upravo ovaj epitet, budući da su modni geni već generacijama prisutni u ovoj obitelji. Majka joj je bila Valentinova muza, sestra Coco je surađivala sa Oscarom de la Rentom i Albertom Ferretti, a Bianca, ukoliko nije na satima glume, i sama je velika inspiracija mnogim zaljubljenicima u modu, kako svojim kombinacijama, kako angažmanima u modnim magazinima.
Bianca njeguje jednostavan i elegantan stil koji je sastavljen od crno bijelih kombinacija, s tek par izleta u svijetle pudraste tonove. Igra na notu elegancije i glamura, a ne libi se nositi muške komade, kao ni ravne cipele na crvenom tepihu. Sama lakoća i samopouzdanje uz koje nose casual, ali i elegatne kombinacije jasno daju do znanja da je upravo Coco Chanel njeni modni uzor. 20 kombinacija s kojima nas je Bianca osvojila, pogledajte u nastavku.


{gallery}2012_08/bianca{/gallery}

D.P.
Foto: blogspot.com


Bonjour

Clés ima novu ljetnu kolekciju koja izgleda kao spakovan kofer za more

TEKST: Bonjour.ba - PR

Clés ima novu ljetnu kolekciju koja izgleda kao spakovan kofer za more Clés ima novu ljetnu kolekciju koja izgleda kao spakovan kofer za more

Clés Marije-Izabele Pavliše predstavio je ljetnu kolekciju „Sunca i Mora“, s haljinom Blum, setom Dolce i komadima koji prizivaju lakoću ljeta.


Clés ima novu ljetnu kolekciju koja izgleda kao garderoba za dugo, lijepo ljeto


Hrvatski modni brend Clés, iza kojeg stoji dizajnerica Marija-Izabela Pavliša, predstavio je novu ljetnu kolekciju pod nazivom „Sunca i Mora“. Inspirirana bezbrižnošću, lakoćom i jednostavnošću ljetnih dana, kolekcija donosi komade koji se prirodno uklapaju u sezonu u kojoj odjeća mora biti udobna, nosiva i dovoljno lijepa da ne traži mnogo stiliziranja. 

Nit vodilja pri stvaranju bili su prirodni materijali, udobnost nošenja i nenametljiva elegancija.  


najava
 

Među favoritima nove kolekcije ističe se haljina Blum, model koji na idealan način spaja ženstvenost i udobnost. Zahvaljujući rastezljivom dijelu na leđima, haljina se prilagođava tijelu, a ne obrnuto, pružajući osjećaj lakoće tijekom cijelog dana. 

Izrađena je od pamučnog satena te dolazi u dvije nijanse: svijetložutoj i maslinastoj.  


Cles cover
Bonjour.ba-ClesHaljina Blum1
 

Posebno mjesto u kolekciji zauzima i četverodijelni set Dolce, koji se sastoji od lagano oversized košulje, dugih i kratkih hlača te gumice za kosu. Riječ je o osobnom favoritu dizajnerice jer se može nositi u raznim prilikama, od opuštenih jutara kod kuće do večernjih izlazaka. Kako bi ostvarila željenu viziju, Marija-Izabela Pavliša kreirala je vlastiti uzorak koji je otisnut na pamučno platno, čime je set dobio dodatnu dozu autentičnosti.  


Bonjour.ba-Clesset Dolce
Bonjour.ba-Clesset dolce4
Bonjour.ba-ClesSet Dolce 3
 

Iako na prvi pogled djeluje jednostavno, set Dolce obiluje pažljivo osmišljenim detaljima. Prugice su postavljene u različitim smjerovima na manžetama i džepiću, dok ugrađena vezica na stražnjem dijelu košulje omogućuje prilagođavanje siluete. Posebnost je i dvostruki struk u dvije boje koji dodatno naglašava zanimljiv uzorak. Set dolazi u dvije kombinacije boja: tamnoplavoj i bijeloj te svijetložutoj i svijetloplavoj.  


Bonjour.ba-Clesset dolce6
Bonjour.ba-Clesclose up
 

Ljubitelji udobnih kompleta posebno će primijetiti set Sun, prvi Clés ljetni komplet inspiriran omiljenim trenirkama brenda. Oversized majica i jednostavne kratke hlače izrađene su od pamuka te su idealan izbor za svježije ljetne dane i večeri. Set dolazi u svijetložutoj boji, a krasi ga svijetloplavi izvezeni logo „Sunca i Mora“.  


Cover slike (15)
 

Posebna pažnja posvećena je multifunkcionalnosti pa se svi komadi lako uklapaju u postojeću garderobu, ali i međusobno kombiniraju, stvarajući različite modne priče i stilove.  


Bonjour.ba-ClesHaljina Blum
Bonjour.ba-ClesIMG_0593
 

S novom kolekcijom „Sunca i Mora“, Clés nastavlja svoj prepoznatljivi smjer kroz komade koji spajaju prirodne materijale, udobnost i jednostavne linije. 


Pogledajte najnovije teme na Bonjour.ba    
Foto: PR


Bonjour

Bonjour.club član!

Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!