TEKST: Marija Perić
DATUM OBJAVE: 5.4.2022.
Najtraženiji Skims artikli iz kolekcije Fits Everybody ovog puta predstavljeni su kroz zanimljivu kampanju u kojoj su se ispred objektiva po prvi put zajedno našle četiri ikone u svijetu modelinga.
Tyra Banks, Heidi Klum, Alessandra Ambrosio i Candice Swanepoel nove su zvijezde Skims kampanje koje kroz fotografije žele prikazati svestranost i prilagodljivost Skims artikala. Od grudnjaka koji daju maksimalnu potporu preko donjeg rublja koji se prilagođava svačijem stilu, pa sve do bodija koji grle tijelo – ova kolekcija ima osnove za odličnu kombinaciju. Osim velike lepeze boja u kojima su dostupni Skims artikli, ova kolekcija potvrđeno pristaje svima zahvaljujući veličinama koje sežu od XXS do 4X. Brojne recenzije otkrivaju kako Skims artikli, osim što svima odlično stoje, zbog materijala stvaraju lijep osjećaj na koži, što je dodatan razlog zašto su tako popularni. Pri posjeti Skims stranici otkriti ćete kako su njihovi artikli dostupni za narudžbu i u BiH, a više fotografija nove zanimljive Skims kampanje otkrijte u nastavku.
Tyra Banks, Heidi Klum, Alessandra Ambrosio i Candice Swanepoel zvijezde Skims kampanje
***
Naslovna fotografija: @skims
TEKST: Bonjour.ba - PR
AROS je 27. juna na Starom mostu predstavio dvije kolekcije i domaću mušku modu smjestio u zanimljiv kadar. Revija je spojila posebnu produkciju i simboličnu lokaciju, uz fokus na brend koji u vrlo kratkom vremenu gradi prepoznatljiv modni jezik.
Prvi bosanskohercegovački luksuzni muški brend AROS upriličio je modnu reviju na Starom mostu u Mostaru, pretvorivši jedan od najprepoznatljivijih simbola naše zemlje u modnu pistu. 

Bio je to mnogo više od predstavljanja dvije kolekcije inspirisane Hercegovinom i Jadranom, koje su na modnoj pisti iznijela poznata lica modne scene iz Bosne i Hercegovine, Italije, Portugala i skandinavskih zemalja. Kolekcija “Le Hot Blanc”, inspirisana Hercegovinom, nastala je po principu made to measure, gdje se svaki odjevni predmet izrađuje prema mjerama i željama klijenta, dok je “Adria” ponudila ready to wear modele namijenjene neposrednoj prodaji. 




Iza cijelog projekta stoji višestruko nagrađivani dizajner Armin Osmančević , osnivač brenda AROS, koji kroz svoj rad nastoji povezati italijansku sartorial tradiciju s domaćim identitetom i savremenim pristupom muškoj modi. 
„ Naša misija od početka je da pomjeramo granice. U Bosnu i Hercegovinu donijeli smo dašak italijanske mode, ali sa bosanskim duhom utkanim u svaki kroj. Stari most bio je logičan slijed naše vizije. Za njegov 460. rođendan odjenuli smo ga u svečano ruho i tako ispisali historiju “, kazao je Osmančević. 
Za AROS, brend koji još nije napunio ni godinu postojanja, revija na Starom mostu označava ambiciozan korak naprijed. 







Predstavljanjem kolekcije na Starom mostu, domaći brend je izabrao neobičnu lokaciju i privukao pažnju javnosti.
Foto: PR/Haris Đonko
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!