TEKST: Bonjour.ba
DATUM OBJAVE: 16.8.2010.
Nakon što smo vam predstavili basic Zara liniju , donosimo i onu linije TRF koja je već prepoznatljivo namijenjena ženama i muškarcima koji vole ležeran, sportski stil. Ponovno je u kolekciji vidljiv utjecaj rock&rolla kroz traper, predimenzionalne kardigane i kožne jake. Nismo mogli ne primjetiti i utjecaj westerna kroz mnoštvo košulja, šešira i jakna postavljenih ovčjim krznom.Pogl

A.P.
Dodajte Bonjour u omiljene izvore na Googleu
Označite nas kao omiljeni izvor i naši će se članci češće pojavljivati među vašim vijestima na Google pretrazi.
TEKST: Lamija Muratagić
Sada je pravi trenutak za komade koji još funkcionišu uz sandale, a uskoro će preuzeti glavnu ulogu uz jakne i zatvorenu obuću. Izdvojili smo favorite koji neće završiti sezonu s posljednjim toplim danom.
Ovaj mjesec još uvijek pripada ljetu, ali garderoba već traži nekoliko komada koji mogu pratiti promjenu ritma. Ne govorimo o teškom pletivu i kaputima, nego o stvarima koje nosimo odmah, a nastavljamo kombinovati čim jutra postanu svježija.
Zato tražimo lagane jakne, prugaste košulje, tanke kardigane i hlače u nijansama koje već lagano uvode jesen. Tu su i krojene bermude i suknje koje ljetnom outfitu odmah daju urbaniji ton.
Najbolji prijelazni komadi ne pripadaju samo jednoj sezoni. Danas ih nosimo uz gole noge i jednostavan top, a za nekoliko sedmica uz slojeve, zatvoreniju obuću i nešto ozbiljniju dnevnu rutinu.
U nastavku izdvajamo 12 komada koje kupujemo sada i nosimo dugo nakon posljednjih toplih dana.











Pogledajte najnovije teme na Bonjour.ba
Naslovna fotografija: @selkolas
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!