TEKST: Bonjour.ba/PR

DATUM OBJAVE: 19.7.2024.

Treće izdanje Woman.Comm konferencije pod nazivom "Snaga komunikacije Vol. 3", održat će se 15. i 16. oktobra 2024. godine u Bosanskom kulturnom centru u Sarajevu. Early Bird ulaznice dostupne su do 31.7.2024.


Ova prestižna konferencija, koja polako postaje jedan od najvažnijih događaja u svijetu komunikacija u Bosni i Hercegovini i regiji, ponudit će bogat i kvalitetan program sa iznimnim govornicima i panelistima.


Istaknuti govornici i panelisti

Kao i u prethodne dvije godine, Woman.Comm konferencija okupit će stručnjake i profesionalce iz različitih sektora komunikacija, poslovanja i tehnologije sa ciljem promovisanja trendova i inovacija, ali i osnaživanja žena koje čine većinu u svijetu komunikacijske industrije. Neki od istaknutih govornika koje ćete moći čuti na konferenciji su: Lada Tedeschi Fiorio, Ida Prester, Davor Bruketa, Haris Mujanović, Tomislav Cvitanušić, Lea Stanković, Dunja Ivana Ballon, Vanda Kučera, Sašo Dimitrievski i mnogi drugi.


Ida Prester

 

Teme konferencije

Pod sloganom „Mi smo SNAGA KOMUNIKACIJE”, treća Woman.Comm konferencija će obraditi brojne značajne teme kako bi osvijestila javnost o važnosti i snazi komunikacije u promjenama društva. Prvog dana, fokus će biti na balkanskom komunikacijskom tržištu i budućnosti društveno odgovorne komunikacije i poslovanja, dok će drugi dio biti posvećen podizanju svijesti o ženskim pravima, prevenciji nasilja i rodno zasnovanom nasilju.

Drugog dana konferencije, učesnici će slušati o uspješnim strategijama brendiranja države, istraživati komunikaciju vrijednosti države te raspravljati o budućnosti kreativnosti sa umjetnom inteligencijom, trendovima u digitalnom marketingu i trajnoj vrijednosti komunikacije.



Tomislav Cvitanušić
 

Woman.Comm Of The Year

Kruna konferencije bit će Gala večera koja će se održati 15. oktobra u Gradskoj Vijećnici. Ovo glamurozno veče prilika je da se promovišu i nagrade žene koje su dale izuzetan doprinos razvoju komunikacijske industrije u Adriatic regiji.

Nagrade će biti dodijeljene u više kategorija: Woman.Comm of The Year Marketing star, PR star, Media star, Agency star, Rising star, Employer branding star, Digital marketing star, CSR star, Design/Creative star, Regional ambassador star i Special star. Gala večeru i svečanu dodjelu nagrada obogatit će muzički gosti, Amira Medunjanin i Boško Jović.


Dunja Ivana Ballon
 

Networking prilike

Učesnici konferencije imat će priliku da se povežu sa liderima industrije, učestvuju u diskusijama i prošire svoje profesionalne mreže. Stoga, rezervišite svoje mjesto na vrijeme! Early Bird prijave su već počele, a do 31.07.2024. možete kupiti dvije ulaznice po cijeni jedne. 

Sve detalje potražite na stranici www.snagakomunikacije.com.


Lada Tedeschi Fiorio


Woman.Comm konferencija u organizaciji Woman.Comm Cluba i agencije Prefix već treću godinu za redom pozicionira Sarajevo i Bosnu i Hercegovinu rame uz rame sa najistaknutijim i najzanimljivijim događajima ovog karaktera, dajući posjetiteljima priliku da slušaju o najvažnijim temama, trendovima, novostima i projektima iz komunikacijske industrije. U svojim kalendarima rezervirajte 15. i 16. oktobar jer treće izdanje Woman.Comm konferencije donosi bogat i kvalitetan program, iznimne govornike i teme koje će držati pažnju posjetitelja tokom dva dana trajanja konferencije.

* * *
Foto: PR


Bonjour

Prijavi sebe i bestie za posebno Bonjour x dm beauty druženje u Sarajevu

TEKST: Ilda Lihić-Isović

Prijavi sebe i bestie za posebno Bonjour x dm beauty druženje u Sarajevu Prijavi sebe i bestie za posebno Bonjour x dm beauty druženje u Sarajevu

Ako si ona prijateljica koja najboljoj prijateljici šalje Bonjour.ba linkove sa skincare must-have proizvodima, zajedno s njom bira nijanse ruževa i zna da se najbolji razgovori vode uz shopping u dm prodavnicama, imamo nešto baš za vas dvije.
 

dm-beauty-druzenje-prijava-event-108-bonjour-ba


Bonjour.ba i dm drogerie markt pripremaju posebno beauty iskustvo u Sarajevu, osmišljeno za tebe i tvoju prijateljicu. 

Ovaj put ne pričamo o klasičnom eventu, nego o intimnom beauty workshop druženju u kojem želimo stvoriti ugodnu atmosferu, dovoljno vremena za razgovor, personalizirane savjete i iskustvo u kojem će se svaka gošća osjećati viđeno, opušteno i posebno.

Zbog upravo takvog koncepta na druženje će biti pozvano 14 dama koje će zajedno uživati u pažljivo osmišljenom beauty danu.

Dan rezervisan za njegu, makeup, smijeh, druženje i trenutke zbog kojih se osjećaš kao glavna junakinja svog dana.

I da, bit će i iznenađenja.


Šta vas očekuje?


Nećemo otkriti baš sve detalje (moramo nešto sačuvati i za taj dan), ali možemo reći da vas čekaju:

  • predivna beauty atmosfera
  • custom beauty radionica u kojoj ćete kreirati nešto samo svoje
  • skincare i makeup inspiracija koju ćete odmah poželjeti isprobati
  • korisni trikovi i savjeti koje ćete pamtiti
  • photo moments za galeriju i storyje
  • pokloni i goodie bag koji ćete s radošću nositi kući
  • vrijeme samo za vas dvije.  
     

bonjour-dm-prijava


Koga tražimo?


Tražimo duo koji voli beauty sitnice, njegu kao ritual, spontana druženja, dobru energiju i nikad iz dm prodavnice ne izlazi praznih ruku.

Ako ste prijateljice koje jedna drugoj kažu: “Ovo moraš probati!”, “Idemo u dm!” ,“Koji serum uzimam?” ... onda mislimo na vas.
 

dm-beauty-druzenje-prijava-event-129-bonjour-ba


Kako se prijaviti?


Prijave su otvorene, a dovoljno je da popuniš prijavu KLIKOM OVDJE.

Napiši nam zašto baš ti i tvoja bestie trebate biti dio ovog posebnog dm druženja. Broj mjesta je ograničen, a prisustvo ćemo 14 čitateljica potvrditi putem e-maila.
 

dm-beauty-druzenje-prijava-event-101-bonjour-ba

PRIJAVA   


Važne informacije    
 

Mjesto održavanja: Sarajevo

Datum i satnica eventa: 6.5.2026. od 11h do 13h.

Do kada se možete prijaviti: do 01.05.2026.

Broj mjesta je ograničen jer želimo zadržati intimnu atmosferu i svakoj gošći pružiti posebno iskustvo.


Iskreno pitanje


Ako si već pomislila na prijateljicu kojoj ćeš ovo poslati, vrijeme je da vas odmah prijaviš.

Vidimo se na eventu punom beauty trenutaka, smijeha i glow energije.

#SasvimJa
 

Ovaj sadržaj je nastao u suradnji sa dm drogerie markt
Bonjour.ba produkcija  
Autorica članka: Ilda Lihić-Isović
Fotografije: Enida Kajević za Bonjour.ba
 


Bonjour

Bonjour.club član!

Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!