TEKST: Bonjour.ba

DATUM OBJAVE: 20.8.2016.

Svi oni koji nisu u mogućnosti uživati u veseloj atmosferi na festivalskom trgu, svoju dozu glamura mogu dobiti putem domaćih televizijskih kanala i pratiti događanja na crvenom tepihu. Voditeljica BHRT televizije, Maja Čengić svaku večer u naše domove ulazi u društvu suvoditelja, uvijek elegantnog Dejana Kukrića te nas uvijek iznova ugodno iznenadi kreacijama domaćih dizajnera koje bira za fest

Svi oni koji nisu u mogućnosti uživati u veseloj atmosferi na festivalskom trgu, svoju dozu glamura mogu dobiti putem domaćih televizijskih kanala i pratiti događanja na crvenom tepihu. Voditeljica BHRT televizije, Maja Čengić svaku večer u naše domove ulazi u društvu suvoditelja, uvijek elegantnog Dejana Kukrića te nas uvijek iznova ugodno iznenadi kreacijama domaćih dizajnera koje bira za festivalske večeri.
Osmu večer festivala nosila je iznimno ženstvenu i elegantnu kreaciju bh.dizajnerice Belme Tvico. Riječ je o svilenoj haljini koja je dio kolekcije proljeće/ljeto 2017., te će javnosti biti prikazana krajem 9.mjeseca. Haljina je inspirirana krojevima tipičnim za pedesete godine prošlog stoljeća te otkriva ramena, dok asimetrična suknja suptilno otkriva i noge. Cvjetni uzorci duž haljine dali su kreaciji dodatnu dozu topline i ženstvenosti. Maja je look upotpunila jednostavnim crnim sandalama, decentnim nakitom te elegantnim loknama. 

sarajevofilmfestival modamo osmavecer 15

sarajevofilmfestival modamo osmavecer 14


Foto: Marko Jovančić


Bonjour

Prijavi sebe i bestie za posebno Bonjour x dm beauty druženje u Sarajevu

TEKST: Ilda Lihić-Isović

Prijavi sebe i bestie za posebno Bonjour x dm beauty druženje u Sarajevu Prijavi sebe i bestie za posebno Bonjour x dm beauty druženje u Sarajevu

Ako si ona prijateljica koja najboljoj prijateljici šalje Bonjour.ba linkove sa skincare must-have proizvodima, zajedno s njom bira nijanse ruževa i zna da se najbolji razgovori vode uz shopping u dm prodavnicama, imamo nešto baš za vas dvije.
 

dm-beauty-druzenje-prijava-event-108-bonjour-ba


Bonjour.ba i dm drogerie markt pripremaju posebno beauty iskustvo u Sarajevu, osmišljeno za tebe i tvoju prijateljicu. 

Ovaj put ne pričamo o klasičnom eventu, nego o intimnom beauty workshop druženju u kojem želimo stvoriti ugodnu atmosferu, dovoljno vremena za razgovor, personalizirane savjete i iskustvo u kojem će se svaka gošća osjećati viđeno, opušteno i posebno.

Zbog upravo takvog koncepta na druženje će biti pozvano 14 dama koje će zajedno uživati u pažljivo osmišljenom beauty danu.

Dan rezervisan za njegu, makeup, smijeh, druženje i trenutke zbog kojih se osjećaš kao glavna junakinja svog dana.

I da, bit će i iznenađenja.


Šta vas očekuje?


Nećemo otkriti baš sve detalje (moramo nešto sačuvati i za taj dan), ali možemo reći da vas čekaju:

  • predivna beauty atmosfera
  • custom beauty radionica u kojoj ćete kreirati nešto samo svoje
  • skincare i makeup inspiracija koju ćete odmah poželjeti isprobati
  • korisni trikovi i savjeti koje ćete pamtiti
  • photo moments za galeriju i storyje
  • pokloni i goodie bag koji ćete s radošću nositi kući
  • vrijeme samo za vas dvije.  
     

bonjour-dm-prijava


Koga tražimo?


Tražimo duo koji voli beauty sitnice, njegu kao ritual, spontana druženja, dobru energiju i nikad iz dm prodavnice ne izlazi praznih ruku.

Ako ste prijateljice koje jedna drugoj kažu: “Ovo moraš probati!”, “Idemo u dm!” ,“Koji serum uzimam?” ... onda mislimo na vas.
 

dm-beauty-druzenje-prijava-event-129-bonjour-ba


Kako se prijaviti?


Prijave su otvorene, a dovoljno je da popuniš prijavu KLIKOM OVDJE.

Napiši nam zašto baš ti i tvoja bestie trebate biti dio ovog posebnog dm druženja. Broj mjesta je ograničen, a prisustvo ćemo 14 čitateljica potvrditi putem e-maila.
 

dm-beauty-druzenje-prijava-event-101-bonjour-ba

PRIJAVA   


Važne informacije    
 

Mjesto održavanja: Sarajevo

Datum i satnica eventa: 6.5.2026. od 11h do 13h.

Do kada se možete prijaviti: do 01.05.2026.

Broj mjesta je ograničen jer želimo zadržati intimnu atmosferu i svakoj gošći pružiti posebno iskustvo.


Iskreno pitanje


Ako si već pomislila na prijateljicu kojoj ćeš ovo poslati, vrijeme je da vas odmah prijaviš.

Vidimo se na eventu punom beauty trenutaka, smijeha i glow energije.

#SasvimJa
 

Ovaj sadržaj je nastao u suradnji sa dm drogerie markt
Bonjour.ba produkcija  
Autorica članka: Ilda Lihić-Isović
Fotografije: Enida Kajević za Bonjour.ba
 


Bonjour

Bonjour.club član!

Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!