TEKST: Bonjour.ba
DATUM OBJAVE: 14.10.2019.
Nur je jedna od onih chic dama koje bez puno truda uspijevaju izgledati savršeno dotjerano, s dozom pariške nonšalantnosti kojoj često težimo.
Iako je 13 godina radila u turizmu, 2012. godine se okreće ka usavršavanju u polju ljepote te je kroz nekoliko godina stekla iskustvo i praksu u polju kozmetike, ali i u domeni aromaterapije. Nur je vlasnica Beauty Omelette bloga na kojem uz savjete o ljepoti, donosi i praktične savjete o modi, a odnedavno stranica ima i shop u kojem ćete naći i proizvode za njegu kože s Beauty Omelette etiketom.
Naše simpatije na društvenim mrežama ukrala je svojom prirodnošću i uličnim minimalizmom koji se odmiče od trendova i must have komada.
Njena garderoba sastavljena je od bazičnih komada kojoj efektni detalji daju posebnu notu. To joj ujedno nudi i više prostora za igru te pomaže da modni dodaci koje bira daju upečatljiviju notu njenim kombinacijama.
U njenom ormaru vladaju neutralne nijanse, bezvremenski klasici te oversized siluete, dok kada govorimo o modnim dodacima, zlatni nakit i statement cipele gotovo uvijek imaju glavnu ulogu. Često ćemo ju vidjeti u kombinaciji traperica i basic majica, stiliziranih uz blejzer i dizajnersku torbicu, odijelima upotpunjenim tenisicama ili robusnim čizmama, kao i midi suknjama uz koje nosi oversized pletivo.
Dio njenog stilskog DNA je i razbarušen lob, kao i sunčane naočale. Ako volite pomaknutu klasiku, ova dama bi se trebala naći među vašim favoritima na društvenim mrežama.
Foto: @nurbilenyavuzer
Foto: @nurbilenyavuzer
Foto: @nurbilenyavuzer
Foto: @nurbilenyavuzer
Foto: @nurbilenyavuzer
Foto: @nurbilenyavuzer
Foto: @nurbilenyavuzer
Foto: @nurbilenyavuzer
Foto: @nurbilenyavuzer
Foto: @nurbilenyavuzer
***
Naslovna fotografija: @nurbilenyavuzer
Tekst: BONJOUR.ba
TEKST: Bonjour.ba/PR
Činjenica je da živimo u dobu ubrzanog razvoja umjetne inteligencije i svakodnevnih društvenih promjena, koji oblikuju sve aspekte naših života, uključujući i polja brendinga, advertajzinga i komunikacija.
Zato je pravo vrijeme za 12. zdanje Branding konferencije, u organizaciji agencije Via Media, koja sloganom “Brand New Humanity” postavlja platformu za diskusiju o brojnim važnim pitanjima za budućnost kreativne industrije.
Da li nas čeka utopija ili distopija? Kako umjetna inteligencija može biti generator društvenih i individualnih promjena? Kako će unaprijediti našu komunikaciju, razviti našu kreativnost? Do kojih će je granica dovesti i zašto je umijeće upravljanja AI - em ustvari upravo umijeće komunikacije?
Kako će naši poslovi i industrija izgledati u budućnosti? Koje će pozicije nestati, a koje nastati? Da li je, nakon svega, iskra ljudske mašte, ipak, nezamjenjiva?
Kako sve ove promjene utiču na brendove? Na komunikaciju sa javnošću? Kako zadržati povjerenje klijenata i kako ostati autentičan? Kako će izgledati brendovi budućnosti?
Kako ne biste bili usamljeni u potrazi za svim odgovorima, tu je Branding konferencija. Ona će i ove godine okupiti vrhunske stručnjake, koji našu sutrašnjicu kroje već danas i sa vama će podijeliti svoju jedinstvenu perspektivu.
Više detalja uskoro ovdje.
* * *
Naslovna foto: PR
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled backstage priče!