TEKST: Bonjour.ba
DATUM OBJAVE: 27.2.2011.
Pogledajte H&M priču s Elisom Sednaoui u glavnoj uloziPopularni američki model Elisa Sednaoui je odabrana za H&M oglasnu kampanju za sezonu proljeće 2011. Fotografkinja Asa Tallgard je zaslužena za image cijele priče, a Elisu je fotografirala dok se šeće po ulicama u H&M komadima bež, crne i sive boje. Očito je da se neutralne boje vraćaju u naše ormare (ili da kaž



A.P.
TEKST: Adelisa Mašić
Ako ste u prethodnim sedmicama samo bacili pogled ili ste čekali pravi trenutak za kupovinu, vrijedi znati da je ponuda u New Yorker i dalje prilično raznovrsna.
Upravo sada se mogu pronaći komadi koji funkcionišu u svakodnevnim kombinacijama, ali i oni koje ćemo nositi još dugo nakon zime.
Posebno se ističu jakne i kaputi koji se lako uklapaju u različite stilove.
Klasični krojevi, neutralne boje i modeli koji dobro izgledaju i uz traperice i uz elegantnije kombinacije čine ih sigurnim izborom za hladnije dane, ali i prijelazni period.
Pletenina je još jedan dio ponude koji privlači pažnju.
Džemperi i kardigani su nosivi, jednostavni i zahvalni za slojevite outfite koje ovih dana najčešće biramo. Upravo su to oni komadi koji se brzo rotiraju u ormaru i koje uvijek vrijedi imati u više varijanti.
U ponudi su i hlače, suknje i haljine koje se lako prilagođavaju dnevnim i večernjim planovima.
Haljine koje uz čizme i kaput funkcionišu tokom dana, ali se uz male promjene detalja mogu nositi i navečer, posebno su praktične u ovom periodu.
Tu su i torbe i čizme koje mogu osvježiti postojeće outfite i dati im novu dinamiku, bez previše razmišljanja.
U nastavku izdvajamo 15 komada iz New Yorkera koje se trenutno najviše isplati imati na radaru, od jakni i pletenine, do haljina i dodataka koji lako pronalaze mjesto u svakodnevnim kombinacijama.














Foto: @mildagud
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!