TEKST: Bonjour.ba

DATUM OBJAVE: 14.2.2011.

Na dodjelu glazbenih nagrada Grammy održanu sinoć u Staples Centru u Los Angelesu, Lady Gaga došla je u jajetu. Gaga se nije htjela kao ostale zvijezde uobičajeno prošetati crvenim tepihom i pozirati fotografima nego se sklupčala u ogromnom sivom jajetu na rasklapanje te angažirala četiri mladića da na masivnoj drvenoj nosiljci unesu nju i njezinu kućicu u Staples Centar, te jednu djevojku da us

 

 

 

 

 

 

Image

 

Image

 

Image

Lady Gaga

Hussein Chalayan

 

 

 

 

Image 

Katy Perry

Giorgio Armani

 

 

 

 

Image 

Rihanna

Jean Paul Gaultier

 

 

 

 

Image 

Kim Kardashian

Kaufmanfranco

 

 

 

 

Image 

Jennifer Lopez

Emilio Pucci

 

 

 

 

Image 

Nicole Kidman

Jean Paul Gaultier

 

 

 

 

Image 

Lea Michele

Emilio Pucci

 

 

 

 

Image 

Heidi Klum

Julien Macdonald

 

 

 

 

Image 

Eva Longoria

Ashi Studio

 

 

 

 

Image 

Miley Cyrus

Roberto Cavalli

 

 

 

 

Image 

Kelly Osbourne

Tadashi Shoji

 

 

 

 

Image 

Jennifer Hudson

Versace

 

 

 

 

Image 

Selena Gomez

J. Mendel

 

 

 

 

Image 

Keri Hilson

Basil Soda

 

 

 

 

Image 

Natasha Bedingfield

 

 

 

 

Image 

Ciara

Emilio Pucci

 

 

 

 

Image 

Julianne Hough

Malandrino

 

 

 

 

Image 

Naya Rivera

 

 

 

 

Image 

Sara Bareilles

Ghadah Paris

 

 

 

 

Image 

Miranda Lambert

Edition by Georges Chakra

 

 

 

 

Image 

LeAnn Rimes

Reem Acra

 

 

 

 

Image 

Diana Agron

Vivienne Westwood

 

 

 

 

Image 

Jenna Ushkowitz

Pamela Dennis

 

 

 

 

Image 

Tia Carrere

 

 

 

 

Image 

Monica

 

 

 

 

Image 

Paz Vega

 

 

 

 

Image 

Melanie Fiona

Max Azria

 

 

 

 

Image 

Kathy Griffin

 

 

 

 

Image 

Mya

 

 

 

 

Image 

Jewel

 

 

 

 

Image 

Esperanza Spalding

 

 

 

 

Image 

Giuliana Depandi

 

 

 

 

Image 

Florence Welch

Givenchy

 

 

 

 

Image 

Nicki Minaj

Givenchy

 

 

 

 

Image 

Justin Bieber

D&G

 

 

 

 

Image 

Drake

Giorgio Armani

 

 

 

 

Image 

Matthew Morrison

 

 

 

 

Image 

Darren Criss

 

 

 

Image 

Kevin McHal

 

 

 

 

 

 

I.R.


Bonjour

Svi pričaju o Women’s Weekendu. Evo zašto ga ne propuštamo.

TEKST: Bonjour.ba - PR

Svi pričaju o Women’s Weekendu. Evo zašto ga ne propuštamo. Svi pričaju o Women’s Weekendu. Evo zašto ga ne propuštamo.

Još mjesec dana dijeli nas od četvrtog izdanja Women’s Weekenda, festivala koji je postao jedno od najvažnijih regionalnih mjesta susreta, dijaloga i inspiracije. 

Ovogodišnji program donosi snažne razgovore o zdravlju, identitetu, karijeri, odnosima i društvenoj odgovornosti, povezujući stručni pristup i lična iskustva.
 

womens-weekend-festival-event-rijeka-program-13-bonjour-ba

womens-weekend-festival-event-rijeka-program-50-bonjour-ba


U Rijeku stiže ToMa


Učesnike festivala očekuje i koncert jednog od najperspektivnijih muzičara mlađe generacije. Na Women’s Weekend dolazi Tomislav Marić ToMa, koji će 6. marta 2026. godine nastupiti u obnovljenom Pogonu kulture u okviru festivalskog programa.
 

womens-weekend-festival-event-rijeka-program-11-bonjour-ba

womens-weekend-festival-event-rijeka-program-7-bonjour-ba
 

Poznat po prepoznatljivom pop zvuku i iskrenim emocijama, ToMa će publici prirediti večer ispunjenu muzikom, energijom i dobrom atmosferom. 

Ovaj koncert predstavlja odličnu priliku da publika uživo doživi mladu zvijezdu koja je svojim pjesmama i nastupima već osvojila brojne simpatije.


Razgovori, iskustva i susreti koji otvaraju važne teme


Uz snažan muzički program, Women’s Weekend donosi i važne razgovore o ključnim društvenim temama. Program povezuje stručni pristup, lična iskustva i otvoreni dijalog o životnim fazama o kojima se i dalje rijetko govori u javnosti.
 

womens-weekend-festival-event-rijeka-program-12-bonjour-ba
 

Panel „Znoj, suze i hormoni: Menopauza bez panike i bez tabua“ donosi razgovor o menopauzi na zanimljiv, razumljiv i životan način.

Kroz iskustva i stručna objašnjenja dr. Davorke Herman Mahečić, Darije Lorenci Flatz i dr. Milene Gašparović Krpine iz Croatia Poliklinike, publika će saznati šta se dešava s tijelom i emocijama u ovoj životnoj fazi, a razgovor će moderirati duhoviti Mario Lipovšek Battifiaca.
 

womens-weekend-festival-event-rijeka-program-3-bonjour-ba

dr. Davorka Herman Mahečić  
 

womens-weekend-festival-event-rijeka-program-2-bonjour-ba

 Darija Lorenci Flatz

womens-weekend-festival-event-rijeka-program-4-bonjour-ba

dr. Milena Gašparović Krpina


Posebnu pažnju privlači i intimni razgovor „Food is the language we all speak“ s gastronomskom ikonom Lidijom Bastianich. U razgovoru s Antonijom Blaće, Lidija će se vratiti svojim korijenima, porodici i putu koji ju je doveo do izgradnje globalnog kulinarskog brenda, govoreći o hrani kao jeziku emocija, identiteta i pripadnosti.
 

womens-weekend-festival-event-rijeka-program-6-bonjour-ba

Lidija Bastianich  
 

Kako izgleda graditi karijeru u svijetu u kojem su pravila dugo bila krojena po muškim mjerilima? Panel „Muške branše, ženska posla“ kroz iskustva Ines Najvirt, direktorice Ureda predsjednika UEFA-e, i Antonije Trupinić, vojne pilotkinje helikoptera i majorice Hrvatskog ratnog zrakoplovstva, donosi uvid u izazove, strategije i načine djelovanja žena u visoko strukturisanim sistemima.
 

womens-weekend-festival-event-rijeka-program-5-bonjour-ba

Ines Najvirt


womens-weekend-festival-event-rijeka-program-1-bonjour-ba

Antonija Trupinić  
 

Četvrto izdanje Women’s Weekenda otkrit će koliko muškarci zaista znaju o intimnosti, seksualnosti i partnerskim odnosima – bez zadrške i uljepšavanja. 

Posebna pažnja posvećena je ženama koje kroz poduzetništvo i društveni angažman pokreću pozitivne promjene u lokalnim zajednicama, kao i borbi protiv nasilja nad ženama i femicida.
 

womens-weekend-festival-event-rijeka-program-9-bonjour-ba


Ovogodišnje izdanje Women’s Weekenda potvrđuje svoj status jednog od najvažnijih regionalnih festivala posvećenih razmjeni ideja, iskustava i znanja. Kroz aktuelne teme, nove formate i prepoznatljivu atmosferu, festival i ove godine stvara jedinstven prostor za inspiraciju, umrežavanje i lični rast.
 

womens-weekend-festival-event-rijeka-program-10-bonjour-ba
 

Sve informacije o programu dostupne su na zvaničnoj internet stranici festivala, a povodom Dana zaljubljenih, od 9. do 15. februara, bit će aktuelna i posebna 1+1 ponuda za ulaznice. Novosti pratite na Instagramu, Facebooku, LinkedInu i TikToku.

Vidimo se u Rijeci od 5. do 8. marta!
 

Foto: PR


Bonjour

Bonjour.club član!

Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!