TEKST: Bonjour.ba

DATUM OBJAVE: 14.12.2019.

U četvrtak navečer, u Sali Atrium u hotelu Europe u Sarajevu održana je prva novogodišnja zabava BONJOUR.ba portala kroz koju smo na jednu sasvim posebnu večer željeli okupiti uspješna imena s domaće modne i lifestyle scene, njih gotovo 150 točnije te kroz pomno odabrane dekoracije i iskustva pružiti im magične uspomene. Ali i dokazati da se snovi ostvaruju.

Upravo zbog toga je sve uzvanike na ulazu u salu izgrađenu u austrougarskom stilu dočekao BONJOUR.ba photowall ukrašen oblacima i ljestvama koji je kroz pomno odabrane elemente i dokazao da uz val dobre energije i trud uistinu možete zakoračiti u zemlju snova.


Na eventu smo uživali i u neodoljivim slasticama, piću ukrašenom šećernom vatom, dekoracijama u obliku mjeseca, odličnoj atmosferi za koju je bio zadužen DJ, ali i ukusnim vinima, čarobnom ogledalu i novim mirisnim novitetima.


Za svečanu atmosferu tijekom večeri zaslužne su i BONJOUR.ba hostese koje su izgledale ženstveno i elegantno u asimetričnim Pavone 'Elza' haljinama koje uz moderan kroj i naglašene rukave jamče sofisticiran izgled, a uz to su jako udobne. Željeli smo da dame nose domaći dizajn, izgledaju elegantno, ali i da se osjećaju sjajno dok dočekuju goste.
Shodno tome, pri odabiru haljine koja bi se najbolje uklopila u temu eventa te na stilski najljepši način dočarala svečanu notu zabave, odabir je pao na jedan od Pavone bestsellera. Uz to, pastelno roza nijansa haljine savršeno se uklopila u nježnu sanjarsku atmosferu koja je vladala na zabavi.


Elza” je u ove tri godine postala naš proizvod koji napravimo relativno brzo i u mogućnosti smo prilagoditi mjerama i najvažnije visini s obzirom da je naprijed kraća, a otraga duža. Priča o ovoj haljini je i priča o našem uspjehu, jer svi su rekli da nema šanse da će se to prodavati jer je široka, asimetrične dužine i ne pripada nijednoj kategoriji, a ona je postala naš najprodavaniji model koji se nosi i u zemljama Europe, SAD-u i čak Australiji.“ – otkrila nam je Marija Ivanković Koci, članica Pavone tima.


„Brend je osnovan 2002. godine, ali je rebrendiran i repozicioniran  2016.godine kada kreativu i komunikacije preuzima mlađi tim. Pavone je u srži obiteljski brend, mama Marijana je vlasnica, a sestre Josipa i Marija su zadužene od kreative, prodaje do komunikacije. Uz sve to imamo fantastičan mini tim od 6 krojačica i šivačica koje realiziraju ideju u finalni proizvod. Posebnim ga čini boutique proizvodnja gdje smo u mogućnosti svaki standardni proizvod  prilagoditi po mjeri i reagirati brzo na promjene na tržištu. Svako tijelo je drugačije i ne vjerujemo u univerzalne veličine.“ – nadodala je.


Naravno, djevojkama smo ovaj elegantan look i dodatno personalizirali dodajući im BONJOUR.ba satensku traku oko ruke koja je na nonšalantan način zaokružila cijeli look.


Nama je uvijek zaista zadovoljstvo surađivati s BONJOUR timom jer ste bili među prvima koji su objavili naš #FurFree editorijal i od tada još mnogo kampanja. BONJOUR je mnogo više od portala, Vi zaista radite na promociji BiH kreativaca i pružate komunikacijski kanal koji gotovo ne postoji na tržištu što nekada i mijenja živote. Zato kada ste nas kontaktirali, nismo razmišljali niti sekundu :)“ – komentirala je Marija.

Ponudu bh.brenda Pavone možete detaljnije istražiti i na njihovim službenim Facebook i Instagram profilima.


Bonjour

Bonjour.ba x Via Media Gala Night: Događaj koji je redefinisao šta gala večer danas jeste

TEKST: Emina Smaka

Bonjour.ba x Via Media Gala Night: Događaj koji je redefinisao šta gala večer danas jeste Bonjour.ba x Via Media Gala Night: Događaj koji je redefinisao šta gala večer danas jeste

Bonjour_ba_gala_via_media (3)

Bonjour_ba_gala_via_media (4)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (37)

Bonjour_ba_gala_via_media (5)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (2)

Bonjour_ba_gala_via_media (6)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (13)

Bonjour_ba_gala_via_media (7)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (9)

Bonjour_ba_gala_via_media (8)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (70)

Gala_night_bonjourba_viamedia (5)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (63)

Gala_night_bonjourba_viamedia (6)

Bonjour_ba_gala_via_media (9)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (20)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (19)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (76)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (71)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (43)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (42)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (39)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (3)

Bonjour_ba_gala_via_media (10)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (79)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (2)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (1)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (80)
Bonjour_ba_gala_via_media (11)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (64)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (29)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (22)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (21)
Bonjour_ba_gala_via_media (12)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (4)

Bonjour_ba_gala_via_media (13)

Bonjour_ba_gala_via_media (14)

Nekada je gala večer bila dovoljno precizno isplaniran raspored. Danas počinje onog trenutka kada zakoračite unutra.

 

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (79)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (72)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (71)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (63)

Gala_night_bonjourba_viamedia (7)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (30)
 

Nekada je prostor definisao gdje sjedite. Danas definiše kako se krećete, šta primjećujete i kako se osjećate unutar njega.  
 

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (36)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (10)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (33)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (32)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (31)

Gala_night_bonjourba_viamedia (13)
Gala_night_bonjourba_viamedia (12)
Gala_night_bonjourba_viamedia (11)
Gala_night_bonjourba_viamedia (10)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (69)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (68)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (60)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (66)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (65)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (54)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (67)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (22)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (21)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (5)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (17)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (16)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (15)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (14)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (7)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (6)

Gala_bonjourba_viamedia_ (2)
Gala_bonjourba_viamedia_ (3)

 

Nekada su se brendovi nosili. Danas se priče prepoznaju, dijele i pamte.  
 

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (53)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (52)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (51)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (50)

Gala_bonjourba_viamedia_ (1)

Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (49)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (48)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (47)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (46)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (45)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (35)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (34)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (28)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (27)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (26)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (25)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (24)
Bonjour_ba_via_media_gala_nigt_ (12)

Bonjour_ba_gala_via_media (1)

Bonjour_ba_gala_via_media (2)

Partneri Bonjour x Via Media Gala night:     
Grand kafa, CATRICE, Porsche, Fashion and Friends, Zlatarna Celje, Contour D, Dolcela, Vegeta, Lemonish, Violeta, Carski vinogradi Emporia, G3 spirits.  

Ovo je IQOS only event.  
*IQOS nije proizvod bez rizika i oslobađa nikotin koji izaziva ovisnost. Samo za punoljetne.  

Fotografije: Sanela Zukić, Monika Andrić, Gabriel Iličić i Vedad Krkbešević za Bonjour.ba 
Video: Marko Jovančić za Bonjour.ba 


Bonjour

Bonjour.club član!

Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!