Oglas za posao: Postani dio Bonjour.ba tima! - Bonjour.ba - bh.lifestyle magazin

Oglas za posao: Postani dio Bonjour.ba tima!

Tekst:

Bonjour.ba

BONJOUR.VOLI
1.9.2024.

Bonjour.ba kao vodeći digitalni lifestyle magazin u BiH širi svoj tim i otvara poziciju novinara/-ke koja će doprinijeti daljnjem razvoju.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Ako imate iskustva i poznajete trendove digitalnih medija te imate interes za lifestyle teme, pozivamo vas da se prijavite na natječaj za posao u kreativnom i inspirativnom okruženju uspješnog medija s dugogodišnjom reputacijom gdje su svaki dan nove ideje dobrodošle.

Šta tražimo od Bonjour.ba novinara/ke?

  • da ste proaktivni, znate prepoznati priče vrijedne pažnje i razumijete filozofiju Bonjour.ba brenda
  • da vas zanimaju digitalni mediji i lifestyle teme
  • da posjedujete sposobnost jasnog određivanja prioriteta u uvjetima kratkih rokova i da imate napredno znanje rada na računalu
  • da pratite bh. lifestyle scenu, samostalni ste, organizirani i da imate razvijene komunikacijske vještine

Opis posla novinara/ke:

  • samostalna priprema i kreiranje dnevnog sadržaja na portalu
  • pisanje različitih formata vijesti, reportaža, intervjua, kolumni, native sadržaja
  • sudjelovanje na eventima
  • razumijevanje digitalnih trendova i istraživanje lifestyle scene s fokusom na BiH
  • praćenje i analiza čitanosti Bonjour.ba magazina
  • praćenje trendova u sferi digitalnih magazina i implementacija trendova u rad
  • sudjelovanje u osmišljavanju i implementaciji ostalih Bonjour.ba projekata
  • aktivno sudjelovanje u svim Bonjour.ba projektima offline i online

Tko se može prijaviti na natječaj?

Prijaviti se mogu kandidati koji ispunjavaju sljedeće uvjete:

  • žive u Sarajevu
  • imaju minimalno godinu dana iskustva u digitalnim medijima ili drugim oblicima digitalnog izvještavanja
  • posjeduju sposobnost multitaskinga i jasno određuju prioritete u uvjetima kratkih rokova
  • samostalni su, organizirani i spremni na feedback
  • odlično poznaju pravopis i gramatiku
  • poznaju i aktivno koriste MS Office programe i alate
  • dobro poznaju engleski jezik, kako u pismu, tako i u govoru
  • imaju pozitivan stav i spremni su na suradnju
  • proaktivni su i razumiju filozofiju brenda Bonjour.ba

Kako se prijaviti na Bonjour.ba natječaj za novinar/ku?

Za prijavu na natječaj, potrebno je poslati:

  • životopis
  • motivacijsko pismo
  • 2 teksta dužine pola A4 stranice u fontu od 12 pointa uz pripadajuće fotografije, jedan tekst pripremiti na temu MODA, a jedan na temu LJEPOTA (makeup, kosa, skincare)
  • kratki životopis, motivacijsko pismo i tekstove pošaljite na mail: [email protected] s naznakom “Prijava za poziciju novinar/ka”

Važne napomene:

  • radno mjesto podrazumijeva rad od kuće u punom radnom vremenu, od 8:00 do 16:00 sati
  • prijave šaljite na email [email protected] do 15.9.2024. u ponoć.
  • očekivani početak rada je 1.10.2024.
  • bit će kontaktirani samo kandidati koji prođu u prvi krug intervjua
  • kandidati koji dostave nepotpune prijave neće biti uzeti u obzir

Veselimo se upoznati nove članove našeg tima i zajednički kreirati sadržaj koji inspiriše i oblikuje bh. lifestyle scenu!

Bonjour.ba

Povezani članci

Najpopularniji članci