Želiš biti dio Bonjour.ba tima? Tražimo suradnike! - Bonjour.ba - bh.lifestyle magazin

Želiš biti dio Bonjour.ba tima? Tražimo suradnike!

Tekst:

Bonjour.ba

MODNE VIJESTI
21.2.2022.

U novu godinu zakoračili smo s mnoštvo bonjourastičnog sadržaja, a posebice nas veseli što će naš tim biti bogatiji za dva nova člana!

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Uz autorske tekstove i sadržaj koji će inspirirati svaku ženu da s osmjehom na licu odgovori na životne izazove te za sebe i svoje najmilije kreira život koji voli, ponosni smo što smo dobili status omiljenog lifestyle medija u BiH. Ako volite kreirati inspirativan sadržaj, bez obzira na to jeste li završili ekonomiju, novinarstvo ili ste putovali svijetom nakon završene srednje škole i želite razvijati karijeru u lifestyle mediju, nastavite čitati dalje.

Što tražimo od Bonjour.ba novinara/ke?

Ljubav prema pisanju te poznavanje pisma i gramatike, razvijen timski duh i odgovornost prema danim zadacima, poduzetnost i snalažljivost, proaktivnost i razvijene komunikacijske vještine, ali i spremnost za rad u dinamičnim uvjetima. Možete biti student ili imati godine radnog iskustva, 18 ili 38 godina.
Zajedno s Bonjour.ba timom kroz zaposlenje na puno radno vrijeme, kreirat ćete sadržaj i sudjelovati u raznim aktivacijama Bonjour.ba portala, no, budite spremni da ćemo vas iz mjeseca u mjesec motivirati da izađete iz zone ugode.

Opis posla:

  • kreiranje sadržaja u dogovoru s glavnom urednicom i timom,
  • vođenje društvenih mreža u suradnji s ostatkom tima,
  • unapređivanje sadržaja i izgleda portala
  • spremnost na komunikaciju kroz gifove i karaoke ujutro u 9h. (ne pitajte zašto) :)
  • Radno vrijeme: Ponedjeljak - petak od 8:00h do 16:00h

Kako se prijaviti na Bonjour.ba natječaj?

Natječaj je otvoren za osobe s adresom prebivališta u Mostaru ili Sarajevu.
Za prijavu na natječaj, potrebno je poslati:

  • životopis,
  • motivacijsko pismo,
  • 2 teksta dužine do jedne A4 stranice u fontu od 12 pointa uz pripadajuće fotografije.
    Jedan tekst neka bude o modi, a jedan iz lifestyle domene (ljepota, putovanja, gourmet…).

Svoj kratki životopis, motivacijsko pismo i tekstove pošaljite na mail: [email protected].
Prijave su otvorene do 1.3.2022.
Bit će kontaktirani samo kandidati koji prođu u prvi krug intervjua.
Kandidati koji dostave nepotpune prijave neće biti uzeti u obzir.

Idemo pričati lijepe priče.
Vaš Bonjour.ba tim

Povezani članci

Najpopularniji članci