TEKST: Bonjour.ba/PR

DATUM OBJAVE: 24.10.2024.

Sarajevski gitarista i kompozitor Mirza Redžepagić objavio je live video s koncerta koji je održan u junu ove godine u SARTR - u, kao dio svoje turneje "Cycles".


Na turneji su uz Mirzu nastupili Maite Arregi na klaviru i Eva Catalá na bubnjevima, iz Španije te američki gitarista Imam Hamdani. Njihova izvedba pružila je publici jedinstven doživljaj različitih muzičkih pravaca i kultura sjedinjenih u Mirzinim kompozicijama.



Koncert u SARTR - u predstavljao je važan trenutak turneje, ističući njegovu umjetničku viziju kroz živu izvedbu. "Live from SARTR" nudi uvid u atmosferu s koncerta, donoseći energiju i zvukove koji su odjekivali sarajevskom pozornicom.




Objavljivanje ovog videa ujedno služi kao najava regionalne turneje koja će početi u decembru, obuhvatajući više gradova u regiji.

Mirza Redžepagić i njegov tim uskoro će objaviti više detalja o lokacijama i datumima nastupa, a publika može očekivati nastavak koncerata koji promovišu univerzalnost muzike i njenu sposobnost povezivanja ljudi širom svijeta.


Video s koncerta u SARTR - u 


https://www.youtube.com/watch?v=gWyLwCb-_Eo

* * *
Foto: Raisa Šehu


Bonjour

Zavirite u večer u Mostaru koja je donijela spoj mode i umjetničkog izraza

TEKST: PR

Zavirite u večer u Mostaru koja je donijela spoj mode i umjetničkog izraza Zavirite u večer u Mostaru koja je donijela spoj mode i umjetničkog izraza

Mostar je 28.03. bio domaćin događaja održanog u Svečanoj dvorani Venera, uz podršku Svečanih dvorana Marijanović koje su ustupanjem prostora doprinijele realizaciji večeri. 
 

swarovski-nakit-mostar-event.13-bonjour-ba

swarovski-nakit-mostar-event.11-bonjour-ba

swarovski-nakit-mostar-event.17-bonjour-ba


Okupio je uzvanike iz svijeta mode, medija, biznisa i javnog života, potvrđujući interes za ovakve formate događaja u gradu.
 

swarovski-nakit-mostar-event.2-bonjour-ba

swarovski-nakit-mostar-event.9-bonjour-ba

swarovski-nakit-mostar-event.1-bonjour-ba

swarovski-nakit-mostar-event.3-bonjour-ba

swarovski-nakit-mostar-event.16-bonjour-ba


Organizaciju potpisuju Ivona Sušac Ostojić, PR & Marketing manager Swarovski Official Retailer BiH, Vjekoslava Kudić ispred Elora Showrooma te Ivan Volarić ispred Ceremoniye, tim koji je zajednički osmislio koncept i realizaciju večeri.
 

swarovski-nakit-mostar-event.7-bonjour-ba


Program je bio strukturiran kroz nekoliko segmenata. Izdvojio se umjetnički performans koji je spojio muziku, pokret i vokal, uz violinu, interpretaciju pjevačice i plesni nastup. 

U ovom dijelu večeri učestvovale su violonistica Lucija Paradžik, pjevačica Nina Sivrić i plesačica Nina Simić.
 

swarovski-nakit-mostar-event.12-bonjour-ba

swarovski-nakit-mostar-event.10-bonjour-ba

swarovski-nakit-mostar-event.18-bonjour-ba


Organizatori su zahvalili partnerima i sponzorima koji su učestvovali u realizaciji događaja, među kojima su Fitness Anny i Daleka Obala, kao i produkt sponzori Sora Lab Sarajevo, Solie Naturals, Gaudim Candela, Prirodna kozmetika Gloria, Sapunerija Nova Organica, Hercegovina Vino, Podrumi Andrija Vino, Katarina d.o.o. i Gorsen.
 

swarovski-nakit-mostar-event.14-bonjour-ba

swarovski-nakit-mostar-event.6-bonjour-ba


Vizualni dio zabilježili su fotografi Ema Dlakić, Azer Mušinović, Dominik Teislerd, Dajana Mandarić, Ivano Ostojić i Luka Mikulić, dok video produkciju potpisuju Iko Kezo, Filip Ćubela i Bakir Čustović.

Foto: PR


Bonjour

Bonjour.club član!

Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!