TEKST: Bonjour.ba

DATUM OBJAVE: 3.5.2011.

Sinoć je crveni tepih ispred muzeja Metropolitan vrvio zvijezdama i zvjezdicama modne, glazbene i filmske scene, koje su se okupile na tradicionalnoj večeri Costume Institute Benefit Gala, koja je ove godine obilježila otvaranje izložbe kreacija Alexandera McQueena. Njemu u čast, neke od obožavateljica, ali i prijateljica, odlučile su se za kreacije s potpisom rano preminulog dizajnera. Među njima

 

 

Domaćica večeri Anna Wintour ponovno je pokazala da se ne boji riskirati i obukla Chanel haljinu sa šljokicama, dok je jednaku hrabrost i sklonost romantičnoj gotici pokazala Christina Ricci u kreaciji Zac Posen.

Chanel pogodak bila je haljina koju je nosila Freida Pinto, koja kombinira holivudski glam četrdesetih godina prošlog stoljeća sa tipičnim muškim modnim dodatkom - kravatom. Chanel promašaj dogodio se Kirsten Dunst koja nam je nalikovala na snašu koja je zalutala na crveni tepih sasvim slučajno, jer su joj ovčice pobjegle u tom smjeru. Kritičare je pak podijelila Chanel kreacija koju je nosila Blake Lively, koja je cijelu večer provela u društvu Karla Lagerfelda. Nama se ipak sviđa za promjenu vidjeti Blake u maniri grčke božice.

Prekrasna Natalia Vodianova došla je u društvu Valentina Garavanija i u haljini s potpisom njegove kuće, na kojoj su spretno iskombinirani plisir, perje i šljokice. Odvažno, ali sa stilom, rekli bismo.

Ginnifer Goodwin pokazala je da vam nisu potrebni veliki novci kako biste izgledali glamurozno izabravši Topshop haljinu.

Diane Kruger je ostavila mnoge bez daha obukavši Jason Wu kreaciju, dok je Gucci haljina Jennifer Lopez pobrala uglavnom kritike. Neke dame nikako da shvate da stvari koje izgledaju savršeno na pisti, ne pristaju baš najbolje njihovoj tjelesnoj konstituciji.

U totalne promašaje ubrojali bismo i Serenu Williams, Rosie Huntington Whiteley,  Mary-Kate Olsen i Fergie.

Tko su vaše favoritkinje?

 

 

 

Image

Gisele Bundchen

 

 

Image

Anna Dello Russo

 

 

Image

Naomi Campbell

 

 

Image

Daphne Guinness

 

 

Image

Sarah Jessica Parker

 

 

Image

Salma Hayek

 

 

Image
Chloë Sevigny

 

 

Image

Hilary Rhoda

 

 

Image

Stella McCartney

 

 

Image

Eva Mendes

 

 

Image 

Iman

 

 

Image

Gwyneth Paltrow

 

 

Image

Rihanna

 

 

Image

Madonna

 

 

Image

Maggie Gyllenhaal

 

 

Image

Kate Hudson

 

 

Image

Rashida Jones

 

 

Image

Naomi Watts

 

 

Image

Anna Wintour

 

 

Image

Christina Ricci

 

 

Image

Freida Pinto

 

 

Image

Kirsten Dunst

 

 

Image

Blake Lively

 

 

Image

Natalia Vodianova i Valentino Garavani

 

 

Image

Ginnifer Goodwin

 

 

Image

Diane Kruger

 

 

Image

Jennifer Lopez

 

 

Image

Serena Williams

 

 

Image

Mary-Kate Olsen

 

 

Image

Rosie Huntington Whiteley

 

 

Image

Fergie

 

 

Image

Chanel Iman

 

 

Image

Leighton Meester

 

 

Image

Florence Welch

 

 

Image

Ashley Olsen

 

 

Image

Bee Shaffer

 

 

Image

Beyonce

 

 

Image

Demi Moore

 

 

Image

Doutzen Kroes

 

 

Image

Ciara

 

 

Image

Emma Stone

 

 

Image

Isla Fisher

 

 

Image

Kerry Washington

 

 

Image

Amy Adams

 

 

Image

Liv Tyler

 

 

Image

Miranda Kerr

 

 

Image

Sarah Burton

 

 

Image

Shalom Harlow

 

 

Image

Sofia Vergara

 

 

Image

Taylor Swift

 

 

Image

Alicia Keys

 

 

Image

Ashley Greene

 

 

Image

Brooklyn Decker

 

 

Image

Christina Hendricks

 

 

Image

Claire Danes

 

 

Image

Crystal Renn

 

 

Image

Dakota Fanning

 

 

Image

Dianna Agron

 

 

Image

Elizabeth Banks

 

 

Image

Jessica Stam

 

 

Image

Jessica Alba

 

 

Image

Emma Roberts

 

 

Image

Isabel Lucas

 

 

Image

Jennifer Hudson

 

 

Image

 Kristen Stewart

 

 

Image

Jessica Szohr

 

 

Image

Karen Elson

 

 

Image

Lea Michele

 

 

Image

Karolina Kurkova

 

 

Image

Lily Aldridge

 

 

Image

Lucy Liu

 

 

Image

Tory Burch

 

 

Image

Vera Wang

 

 

Image

Zoe Saldana

 

 

Image

Michelle Williams

 

 

Image

Milla Jovovich

 

 

Image 

Rosario Dawson

 

 

Image

Nicole Richie

 

 

Image

Penelope Cruz

 

 

Image

Renee Zellweger

 

 

Image

Mia Wasikowska


 

 

 

 

 

 

 

 

 

A.S.

foto: Getty Images

 

 

 

 

 


Bonjour

U Sarajevu predstavljen novi Philips uvijač i da, već ga svi žele

TEKST: PR

U Sarajevu predstavljen novi Philips uvijač i da, već ga svi žele U Sarajevu predstavljen novi Philips uvijač i da, već ga svi žele

Muzika, smijeh i razgovori o svakodnevnim ritualima ljepote obilježili su beauty druženje u Sarajevu koje su organizovale kompanije Philips i Stanić Trade
 

 

philips-event-sarajevo-snaga-zene-50-bonjour-ba


Večer pod motom „Snaga žene“, podsjetilo je sve prisutne da se snaga često krije upravo u trenucima posvećenim sebi i brizi o sebi, samopouzdanju i malim ritualima koji uljepšavaju svakodnevicu.
 

philips-event-sarajevo-snaga-zene-54-bonjour-ba


Brojne zvanice, među kojima su bile influenserice, novinarke i žene iz svijeta biznisa, umjesto klasične prezentacije proizvoda imale su priliku da dožive lično iskustvo. 

Uređaji su bili dostupni za testiranje, a gošće su kroz razgovor i savjete mogle vidjeti kako funkcionišu u svakodnevnim situacijama.
 

philips-event-sarajevo-snaga-zene-62-bonjour-ba

philips-event-sarajevo-snaga-zene-58-bonjour-ba

philips-event-sarajevo-snaga-zene-60-bonjour-ba


Posebnu pažnju privukao je novi Philips uvijač za kosu, namijenjen jednostavnom kreiranju lokni i talasa, koji su gošće imale priliku među prvima isprobati. 
 

philips-event-sarajevo-snaga-zene-55-bonjour-ba


Naime, uređaj posjeduje senzor koji mjeri temperaturu kose kako bi prilagodio odgovarajuću toplinu i zaštitio ju je od pregrijavanja, a osim toga njega ionima sprječava nastanak statičkog elektriciteta što kosi pruža zaglađenost i sjaj. 

 

philips-event-sarajevo-snaga-zene-64-bonjour-ba


Testiranje ovog automatskog uvijača osim što je donijelo mngo smijeha bilo je krajnje jednostavno.

Zvučni signal obavještava kada je pramen uvijen, a uz 3 postavke topline i 3 postavke za vrste kovrča, lako je bilo postići savršeni izgled - od lepršavih lokni do mekanih talasa.

„Ovakvi susreti su prilika da se u neformalnom okruženju povežemo s korisnicama i čujemo njihova iskustva. Naš cilj je da tehnologija bude jednostavna, pristupačna i prilagođena svakodnevnim potrebama, kako bi stilizovanje kose bilo brzo, lako i ugodno iskustvo“, izjavio je predstavnik kompanije Philips Matej Vuksan.
 

 

philips-event-sarajevo-snaga-zene-53-bonjour-ba


U fokusu druženja bila je i Philips Lumea IPL, uređaj koji je već postao dio rutine mnogih zadovoljnih korisnica. 
 

philips-event-sarajevo-snaga-zene-59-bonjour-ba

philips-event-sarajevo-snaga-zene-52-bonjour-ba


Još jednom svi prisutni su se uvjerili da Lumea predstavlja rješenje za sve koji žele dugotrajno glatku kožu bez dlačica, a serija 9900 opremljena je SmartSkin senzorom koji detektuje nijansu kože i preporučuje najugodniju postavku tretmana. 

Benefit je i aplikacija Lumea koja omogućava praćenje rasporeda tretmana, dok tehnologija SkinAI analizira stanje kože i pruža dodatne upute. Različiti nastavci za tijelo, pazuhe, bikini zonu i lice omogućavaju potpunu prilagodbu tretmana.

 

Druženje je imalo i dodatnu simboliku jer su Philips i Stanić Trade ovom prilikom obilježili 20 godina uspješne saradnje, tokom kojih su zajedno gradili povjerenje korisnika i donosili inovativna rješenja za svakodnevnicu.

 

 

philips-event-sarajevo-snaga-zene-65-bonjour-ba

philips-event-sarajevo-snaga-zene-56-bonjour-ba


Tokom večeri gošće su dobile mali zadatak, da na kartice napišu šta za njih predstavlja snaga žene. 

Među inspirativnim porukama izdvojene su tri dobitnice koje su, na osnovu izvlačenja, nagrađene Philips uvijačima za kosu.
 

philips-event-sarajevo-snaga-zene-63-bonjour-ba


Poruke su pokazale koliko različito, ali snažno, svaka žena doživljava vlastitu snagu.

 

 

Foto: PR


Bonjour

Bonjour.club član!

Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!