TEKST: Ilda Lihić-Isović
DATUM OBJAVE: 21.1.2025.
Nije tajna da artikli sa animal printom imaju neku posebnu moć. Jednostavno vas natjeraju da se osjećate odvažno čak i kad samo hodate do obližnje prodavnice.
Sada kad su ti komadi na sniženju u Massimo Dutti prodavnici, prava je prilika da dodate malo divljine u svoj ormar.
.
Za zimu? Zamislite topao, mekan džemper s leopard uzorkom. Idealan za slojevite outfite gdje samo dodajte jeans hlače, čizme i spremne ste za sve od jutarnje kafe do večernjih šetnji, a kad ljeto pokuca na vrata? Tanke majice s bretelama u animal printu su apsolutni hit. Savršene su za ljetne večeri u kombinaciji sa lanenim hlačama, am mini haljina će biti vaš adut za večernji outfit.
Ako tražite nešto za odvažan poslovni stil, midi suknje s animal uzorkom su pun pogodak. Uparite ih sa jednostavnom bijelom košuljom ili dolčevitom i dobili ste outfit koji je i profesionalan i upečatljiv.
Za one koji žele dodati chic detalj svojim outfitima, pronašli smo i mokasinke s animal print uzorkom! Zamislite ih uz klasične crne hlače ili lepršavu haljinu: udobne, elegantne i dovoljno upečatljive da podignu svaku kombinaciju.











* * *
Naslovna fotografija: @emilisindlev
TEKST: Lamija Muratagić
ZARA je u posljednjem krugu sniženja cijene košulja spustila na 9,50 KM. Izdvajamo modele koji ostaju relevantni i nakon ljeta.
Posljednji krug sniženja donio je najniže cijene, ali košulje su među rijetkim komadima koje ne kupujemo samo zbog povoljnije etikete. U ZARI su pojedini modeli sada dostupni već od 9,50 KM, a ponuda obuhvata klasični poplin, diskretne pruge, opuštene krojeve i nešto izraženije modele s uzorcima.
Tokom ljeta nosimo ih raskopčane preko jednostavnog topa, uz bermude ili lagane hlače, dok će se s prvim hladnijim danima vratiti uz traper, midi suknje i sako. Upravo ta sposobnost prelaska iz jedne sezone u drugu čini ih jednim od promišljenijih izbora završnog sniženja.
U nastavku izdvajamo ZARA košulje koje imaju dovoljno dobar kroj i dovoljno svestran karakter da opravdaju mjesto u garderobi i nakon ljeta.
Cijena od 9,50 KM samo je dodatni razlog da ih pogledamo pažljivije.







Pogledajte najnovije teme na Bonjour.ba
Naslovna fotografija: @beckybonnie
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!