TEKST: Bonjour.ba
DATUM OBJAVE: 24.8.2010.
Najnoviji lookbook H&M-a prikazuje dijelove jesenske kolekcije koji će se u trgovinama naći krajem rujna. Kao i obično, utjecaj s modnih pista je uvelike primjetan, tako su se u lookbooku našli predimenzionirani kaputi, hlače širokih nogavica, kao i pletenina u izobilju. Nova kolekcija također će biti osvježena sa 20 it haljina, za koje poručuju da su namijenjene djevojkama koje žele izgledati

















TEKST: Adelisa Mašić
Postoje komadi koje svi nekako imamo na umu, ali ih rijetko kupujemo odmah. Čekamo pravi trenutak, bolju cijenu ili sniženja koja nam daju onaj mali poticaj da konačno kliknemo 'dodaj u korpu'.
Upravo ti komadi, prema vašem interesovanju i onome što ste najviše tražili, od večeras u 20:00 sati dolaze po sniženim cijenama.
Riječ je o komadima koji se iz sezone u sezonu ponavljaju na listama želja. Tu su dobre bunde koje griju i izgledaju promišljeno, pleteni džemperi koji se lako uklapaju u svakodnevne kombinacije i blejzeri koji outfitu daju jasnu strukturu.
Uz njih dolaze i haljine te torbe koje jednako dobro funkcionišu u dnevnim i svečanijim prilikama.
Ono što im je zajedničko jeste dugoročna nosivost. To nisu impulsivne kupovine, već komadi koji se uklapaju u ormar i nakon zime, koji se mogu kombinovati na više načina i koji opravdavaju ulaganje, posebno kada su sniženi.
Zato su sniženja idealan trenutak da se fokus pomjeri s trendova na komade koji imaju smisla, one koje već neko vrijeme gledamo, spremamo ili im se stalno vraćamo. Sada su dostupniji, a upravo to ih čini još privlačnijim.
U nastavku izdvajamo najtraženije komade prema vašem mišljenju, koji od večeras u 20:00 sati dolaze na sniženje: od bundi i džempera, preko blejzera, do torbi i haljina koje vrijedi ugrabiti dok traju snižene cijene:













Foto: @lauri.style
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!