TEKST: Nevena Divčić
DATUM OBJAVE: 15.7.2024.
Ako klima ne pomaže, a do odmora uz more je ostalo još mnogo vremena, znamo gdje trebate provesti barem jedan vikend.
Okruženje Vile O'rama kupilo nas je na prvi pogled i poželjeli smo se teleportirati tik uz ovaj bazen i prije nego što smo zavirili u interijer. Uz infinity pool, moderno uređenje, prostranu terasu, pomislite kako je to sasvim dovoljno za jedan ugodan odmor.
No, ovome dodajte i nevjerovatan pogled na okruženje. Ako ste zaista željni bijega od buke, gužve i brzog tempa te težite punjenju baterija u prirodi i uz prelijepo okruženje, onda je ovo odličan izbor za vas. Vila ima kapacitet za ukupno šest osoba što je čini odličnom i za mini proslave i grupni odmor s prijateljima ili porodicom. No, osim toga, ovo okruženje čini je idealnim izborom za solo getaway i mali odmor.
Sam pogled na videe i fotografije dovoljan je da zamislimo umirujuće zvukove prirode koji nas čekaju na ovom mjestu.
Onda, vodite li nekoga sa sobom ili ćete ovaj bazen ipak rezervisati samo za sebe?
* * *
Naslovna fotografija: @villa_orama
TEKST: Adelisa Mašić
Još jedna lijepa vijest za sve ljubitelje putovanja: Pariz i Sarajevo uskoro će biti povezani direktnom aviolinijom.
Transavia France od aprila 2026. uvodi letove između ova dva grada, a prva polijetanja zakazana su za 17. april.
Saobraćat će dva puta sedmično, što će odlazak u Pariz učiniti jednostavnijim, a dolazak u Sarajevo privlačnijim nego ikad.
Za sve one koji već sada razmišljaju o proljetnim putovanjima, ova vijest donosi razlog više za uzbuđenje.
Red letenja olakšava planiranje produženog boravka, što je dovoljno vremena da se Pariz istraži opušteno i bez žurbe, dok će s druge strane Sarajevo postati još dostupnije francuskim putnicima koji žele otkriti njegovu kulturu, gastronomiju i gostoprimstvo.
Foto: @dalmasiolarissa
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled backstage priče!