TEKST: Bonjour.ba
DATUM OBJAVE: 14.6.2010.
Najbolje toalete s dodjele prestižne nagrade Još jedna event je natjerao sve celebsice da izvuku iz ormara svoje najbolje toalete te s velikim osmjehom na licu, prošetaju crvenim tepihom i ako imaju sreće, ali i simpatije žirija, osvoje i nekolicinu nagrada.Što se modnog dijela nagrada tiče, možemo reći da je sinoćnja večer prošla u znaku Cate Blanchet, te Scarlett Johansson i Catherine Zeta
Osim njih, tepihom su se prošetale još par zanimljivih toaleta koje su ponosno nosile poznate glumice.
Čije su nam kreacije „zapele za oko“ pogledajte na sljedećim fotografijama.

Scharlett Johansson

Catherine Zeta Jones i Michael Douglas

Cate Blanchet

Helen Mirren

Laura Bell Bundy

Lea Michelle

Lucy Liu

Paula Abdul

Will Smith i Jada Pinkett Smith
D.P.
TEKST: Bonjour.ba/PR
U eri kada brendovi pokušavaju kontrolisati pažnju publike, a malo ko uspijeva zadržati autentičnost, u Sarajevo stiže čovjek koji je karijeru izgradio upravo pomjerajući granice kreativne industrije.
Radim Malinic, jedan od najprepoznatljivijih evropskih kreativaca današnjice i osnivač londonskog studija Brand Nu, bit će jedan od glavnih govornika ovogodišnje Branding konferencije, koja će se 18. septembra održati u Olimpijskoj dvorani Zetra pod sloganom “Brand New Control”.
Malinic nije klasični dizajner niti tipični marketinški govornik. Vješto balansirajući između dizajna, brandinga, izdavaštva i kreativnog biznisa, postao je jedno od najtraženijih imena evropske kreativne scene.
Njegove knjige čitaju kreativci širom svijeta, TEDx govori bilježe milione pregleda, dok podcast “Daring Creativity” sluša publika u više od 160 zemalja.
Nastupao je na globalnim platformama poput Adobe Maxa, OFF-a i FITC-a, konferencijama koje okupljaju sam vrh svjetske kreativne industrije.
Upravo zato njegov dolazak u Sarajevo ima posebnu težinu.
U eri algoritama, hiperprodukcije sadržaja i brendova koji svakodnevno gube vlastiti identitet pokušavajući zadovoljiti trendove, Malinic otvara pitanje koje danas muči gotovo svaku kompaniju: kako ostati prepoznatljiv i kreirati komunikaciju koja ne manipulira, već inspiriše?
Njegovo predavanje bit će pogled iz prve ruke na način razmišljanja globalne kreativne industrije i uvod u promjene koje već danas oblikuju budućnost komunikacija, marketinga i brandinga.
Branding konferencija u organizaciji agencije Via Media već godinama u Sarajevu dovodi najrelevantnija regionalna i svjetska imena iz oblasti marketinga, komunikacija i kreativne industrije.
Svoje Early Bird kotizacije osigurajte na stranici www.branding.ba i budite dio događaja koji okuplja ljude koji oblikuju svjetsku kreativnu industriju.
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!