TEKST: Bonjour.ba
DATUM OBJAVE: 13.5.2011.
64. Cannes film festival i ove godine je okupio svu filmsku elitu. Festival je započeo 11.5. i traje sve do 22. 5. Poznate dame iz svijeta filma prošetale su se crvenim tepihom na otvorenju, ali i tijekom dnevnih promocija raznih filmskih radova. Prvi dan je za Salmu Hayek bio pun modnih uspona i padova(mislimo dolsovno). Na promociji svoga novoga filma, Salma je obukla haljinu iz Gucci
Drugi dan prošao je u znaku nude tonova i dizajnerskih haljina. Angelina je došla odjevena u jednostavnu haljinu i nude cipele, dok je Tilda također ostala vjerna minimalizmu odjevena u damsku košulju i crnu pencil suknju.
Još jedanput nas je oduševila i Diane Kruger koja je odjenula Calvin Klein haljinu.
Tko se još našao na Cannes film festivalu, pogledajte na fotografijama.

Rachel McAdams

Salma Hayek

Uma Thurman
Lea Seydoux

Aishwarya Rai
Rachel McAdams

Salma Hayek
Uma Thurman

Angelina Jolie

Tilda Swinton

Aishwarya Rai

Diane Kruger

Rachel McAdams
Tilda Swinton
D.P.
foto: redcarpetfashionawards
TEKST: Bonjour.ba - PR
Kreativnost je tvoje drugo ime? Voliš da se takmičiš, ali nisi baš imao priliku da zaigraš na velikoj sceni? Ovo je prava prilika za tebe! Prijavi se na Young Lions BiH takmičenje, odmjeri snage sa svojim vršnjacima i trasiraj put u Cannes.
Prijave za Young Lions BiH 2026 zvanično su otvorene.
Mladi profesionalci iz oblasti komunikacija i kreativne industrije iz Bosne i Hercegovine ponovo imaju priliku da odmjere snage i izbore mjesto na jednom od najprestižnijih svjetskih takmičenja za mlade kreativce.
Na Young Lions BiH mogu se prijaviti agencijski ili nezavisni profesionalci iz cijele Bosne i Hercegovine koji imaju manje od 30 godina , odnosno svi koji su rođeni nakon 22. juna 1996. godine .
Takmičenje se i ove godine održava u live formatu, a suština je ista kao i prethodnih.

Timovi od po dvoje takmičara imaju 24 sata da odgovore na brief u jednoj od tri kategorije: Design, PR i Digital.
Tokom tog perioda učesnici borave u zatvorenom prostoru predviđenom za rad, sa svim potrebnim uslovima za razvoj kreativnog rješenja.
Pobjednički tim predstavljat će Bosnu i Hercegovinu na zvaničnom takmičenju u sklopu Cannes Lions International Festival of Creativity u Cannesu.
Nagrada uključuje troškove puta, avio karte, smještaj i kotizaciju za međunarodno takmičenje.
Young Lions BiH održava se pod pokroviteljstvom zvaničnog Cannes Young Lions Competition, u organizaciji Branding konferencije i agencije Via Media , s ciljem razvoja mladih kreativaca, jačanja profesionalnih standarda i međunarodnog umrežavanja.
Takmičenje je u potpunosti nekomercijalnog karaktera i fokusirano je na profesionalni razvoj učesnika.
Prijave su otvorene do 14. aprila, dok će takmičenje biti održano 16. aprila.
Više informacija i prijave dostupne su na www.younglionsbih.ba .
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!