TEKST: Bonjour.ba
DATUM OBJAVE: 18.1.2012.
U društvu Vanesse, Rade i Gorana Drago nam je bilo gledati dolazak zvijezda na crveni tepih 69. po redu dodjele nagrada Zlatni globus, posebno znajući da je među slavnim glumcima i glumicama, koji su obilježili proteklu godinu, i bh. ekipa filma U zemlji krvi i meda. Kada su se pojavila četiri, možda najistaknutija lica u filmu, Zana Marjanović, Vanessa Glođo, Rade Šerbedžija i Goran
Vanessa je također izgledala elegantno u dugoj toaleti boje krvi, no voljeli bismo da se odlučila za jednako elegantnu frizuru kao i izraženiji make-up. S druge strane, muški dio ekipe je zbilja briljirao. Uz odlična tamna odjela, Goran je birao leptir mašnu oko vrata, a Rade nije odustao od prepoznatljivog šešira. Nije ni trebao.

A.P.
Foto: Zimbio
TEKST: Ilda Lihić-Isović
Prva Cruise revija CHANEL pod vodstvom Matthieu Blazy bila je jedan od najiščekivanijih trenutaka modne sezone.
Zato nije iznenađenje što je Biarritz tog dana izgledao kao centar modne mape, s listom gostiju koja je gotovo jednako privlačila pažnju kao i sama kolekcija.




Smještena uz obalu i duboko povezana s historijom kuće, revija je okupila kombinaciju dugogodišnjih Chanel prijatelja, novih ambasadora i imena koja tačno razumiju kada treba biti u prvom redu.
Među gostima se našla Sofia Coppola , čije je ime godinama prirodno vezano uz Chanel estetiku, kao i Marion Cotillard i Tilda Swinton .



Svaka od njih predstavlja drugačiju verziju Chanel žene, ali s istim osjećajem sigurnosti koji kuća njeguje desetljećima.
Uz njih su stigla i novija lica povezana s kućom, među njima Nicole Kidman i A$AP Rocky .

Rocky je, očekivano, donio jedan od zapaženijih modnih trenutaka dana, s pink Chanel flap torbom i razigranim detaljima koji su pokazali da se Chanel kodovi danas nose mnogo slobodnije.

Na reviju je stigla i Michaela Coel , čije pojavljivanje rijetko prolazi nezapaženo.

Baš kao i kod ostatka gostiju, nije bila riječ samo o poznatim imenima, nego o ljudima koji oblikuju savremeni razgovor o filmu, muzici, modi i kulturi.
Kolekcija inspirisana morem, pijeskom i slobodom obale već je privukla pažnju, a front row je dodatno potvrdio isto: prvi Cruise Matthieua Blazyja bio je događaj koji niko nije želio propustiti.
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!