TEKST: Bonjour.ba
DATUM OBJAVE: 27.11.2011.
Nova linija donjeg rublja by H&M Nova H&M kolekcija donjeg rublja je u znaku čipke, satena i šarenih uzoraka. Beedrom Fashion, kako se i sam lookbook naziva, tako prikazuje nasmijane djevojke odjevene u donje rublje i satenske ogrtače. Bianca Balti i Heather Marks su pozirale pred objektivom Petera Gehrkea, a za styling je zaslužan Mikael Kangas.
TEKST: Bonjour.ba - PR
Proljeće stiže u velikom stilu uz Fashion Company i novu Pre-Spring kolekciju koja okuplja najpoželjnije svjetske modne brendove na jednom mjestu.
Ljubitelji mode sada imaju priliku da osvježe svoju garderobu pažljivo odabranim komadima koji spajaju savremeni dizajn, vrhunski kvalitet i bezvremenski stil.
U ponudi su renomirani brendovi kao što su Diesel, Replay, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Hugo, Guess, Levi’s, Superdry, Liu Jo, Armani Exchange, Timberland, Scotch & Soda, Camper, Steve Madden i mnogi drugi.
Nova kolekcija donosi raznovrsne modele prilagođene različitim stilovima i prilikama, od poslovnih kombinacija, preko urbanih outfita za grad, do opuštenih vikend izdanja.
Pre-Spring komadi odlikuju se modernim krojevima, svježim bojama i materijalima koji pružaju udobnost i funkcionalnost, uz prepoznatljiv potpis svjetskih modnih kuća. 
Bilo da je riječ o klasičnim komadima koji traju sezonama ili trendovima koji definišu aktuelni trenutak, Fashion&Friends ponuda omogućava svakome da pronađe svoj savršeni proljetni look.

Proljeće je ljepše kada ga dijelimo i zato Fashion Company poziva sve ljubitelje mode da posjete najbližu Fashion&Friends radnju ili online shop i otkriju kolekciju koja najavljuje novu sezonu u znaku stila.
Foto: PR
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!