TEKST: Bonjour.ba
DATUM OBJAVE: 12.12.2012.
Blagdansko raspoloženje ovladalo i policama Zare Festivni duh zahvatio je i trgovine Zare, na čije je police ovih dana stigla i posebna blagdanska kolekcija. Crno-bijeli tonovi dominiraju kolekcijom čiji lookbook donosi nekoliko sjajnih kombinacija. Duge svilene haljine, baršunaste hlače i haljine, smoking sakoi, raskošni volani i kristalni ukrasi samo su djelić onoga što su nam iz Z
TEKST: Bonjour.ba - PR
Dan žena često je i mali podsjetnik da sebi poklonimo nešto lijepo.
Povodom Dana žena, Fashion Company pripremila je posebnu pogodnost za sve dame koje žele da osvježe svoju garderobu i beauty rutinu uz omiljene brendove.
Tokom 7. i 8. marta, u svim Fashion Company radnjama aktuelan je popust od 20% na žensku kolekciju.

Ljubiteljice mode imat će priliku pronaći bezvremenske komade, trendy modele i aksesoare poznatih svjetskih brendova po sniženim cijenama u Fashion&Friends, Hugo, Boss, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Replay i Steve Madden radnjama u Delta Planet šoping centru u Banjaluci.
Posebna pogodnost obezbijeđena je i za članove loyalty programa, koji pravo na kupovinu sa popustom ostvaruju već 6. marta, dan prije zvaničnog početka akcije.
Kupovina sa popustom dostupna je i online na fashionandfriends.com i putem mobilne aplikacije.
Dodatni razlog za slavlje stiže iz poznatog beauty brenda KIKO Milano, gde kupce očekuje 20% popusta na kompletan asortiman, do 8. marta, što je savršena prilika da omiljeni make-up i kozmetički proizvodi postanu dio praznične kupovine.
Dan žena je savršena prilika za mali shopping trenutak, bilo za sebe ili neku dragu ženu.
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!