TEKST: Bonjour.ba

DATUM OBJAVE: 12.11.2012.

Crveni tepih dodjele Europe Music Awards    Crvenim tepihom dodjele MTV Europe Music Awards, održane u Frankfurtu, sinoć su prošetale neke od trenutno najslavnijih dama glazbene scene. Domaćica dodjele bila je Heidi Klum, koja se pokazala kao sjajna zabavljačica. Nažalost, Versace kreacije koje je nosila nisu bile za pohvalu. Pjevačica se presvukla u čak osam kreacija, a jedina koju bis

Za razliku od nje, Taylor Swift očarala je prisutne u prekrasnoj bijeloj J. Mendel kreaciji.
Da zna kako odjećom privući pozornost pokazala je i Rita Ora, koja je za ovu prigodu odjenula Marchesinu haljinu dostojnu princeze.
Pjevačica grupe No Doubt Gwen Stefani se pak odlučila za nešto suzdržaniju varijantu koja je uključicala kratke hlačice, asimetrični gornji dio i čizme iznad koljena.
Najbolje odjevene bez sumnje je bila Alicia Keys, koja se na crvenom tepihu pojavila u crno-zelenoj haljini Stelle McCartney.
Pop senzacija Carly Rae Jepsen, koja je osvojila nagradu za najbolju pjesmu, nije izgledala loše na crvenom tepihu. Jedini problem bilo je njeno držanje, koje i nije bilo u skladu s elegantnom srebrnom kreacijom Johanne Johnson koju je nosila. Također, njenu haljinu bismo rado vidjeli stegnutu tankim remenom u struku.
Naposljetku, Lana Del Rey je na dodjeli javnosti predstavila svog dečka. Škotski rocker Barrie-James O'Neill na crvenom tepihu je pravio društvo pjevačici, koja je odjenula jednostavnu satensku haljinu na preklop. Uz haljinu je Lana nosila crne salonke, koje je možda ipak trebala zamijeniti nekim prikladnijim svečanim cipelama.

Kako su dame izgledale, provjerite u galeriji.


{gallery}2012_11/ema{/gallery}


A.S.
Foto: Getty Images


Bonjour

Zavirite u večer u Mostaru koja je donijela spoj mode i umjetničkog izraza

TEKST: PR

Zavirite u večer u Mostaru koja je donijela spoj mode i umjetničkog izraza Zavirite u večer u Mostaru koja je donijela spoj mode i umjetničkog izraza

Mostar je 28.03. bio domaćin događaja održanog u Svečanoj dvorani Venera, uz podršku Svečanih dvorana Marijanović koje su ustupanjem prostora doprinijele realizaciji večeri. 
 

swarovski-nakit-mostar-event.13-bonjour-ba

swarovski-nakit-mostar-event.11-bonjour-ba

swarovski-nakit-mostar-event.17-bonjour-ba


Okupio je uzvanike iz svijeta mode, medija, biznisa i javnog života, potvrđujući interes za ovakve formate događaja u gradu.
 

swarovski-nakit-mostar-event.2-bonjour-ba

swarovski-nakit-mostar-event.9-bonjour-ba

swarovski-nakit-mostar-event.1-bonjour-ba

swarovski-nakit-mostar-event.3-bonjour-ba

swarovski-nakit-mostar-event.16-bonjour-ba


Organizaciju potpisuju Ivona Sušac Ostojić, PR & Marketing manager Swarovski Official Retailer BiH, Vjekoslava Kudić ispred Elora Showrooma te Ivan Volarić ispred Ceremoniye, tim koji je zajednički osmislio koncept i realizaciju večeri.
 

swarovski-nakit-mostar-event.7-bonjour-ba


Program je bio strukturiran kroz nekoliko segmenata. Izdvojio se umjetnički performans koji je spojio muziku, pokret i vokal, uz violinu, interpretaciju pjevačice i plesni nastup. 

U ovom dijelu večeri učestvovale su violonistica Lucija Paradžik, pjevačica Nina Sivrić i plesačica Nina Simić.
 

swarovski-nakit-mostar-event.12-bonjour-ba

swarovski-nakit-mostar-event.10-bonjour-ba

swarovski-nakit-mostar-event.18-bonjour-ba


Organizatori su zahvalili partnerima i sponzorima koji su učestvovali u realizaciji događaja, među kojima su Fitness Anny i Daleka Obala, kao i produkt sponzori Sora Lab Sarajevo, Solie Naturals, Gaudim Candela, Prirodna kozmetika Gloria, Sapunerija Nova Organica, Hercegovina Vino, Podrumi Andrija Vino, Katarina d.o.o. i Gorsen.
 

swarovski-nakit-mostar-event.14-bonjour-ba

swarovski-nakit-mostar-event.6-bonjour-ba


Vizualni dio zabilježili su fotografi Ema Dlakić, Azer Mušinović, Dominik Teislerd, Dajana Mandarić, Ivano Ostojić i Luka Mikulić, dok video produkciju potpisuju Iko Kezo, Filip Ćubela i Bakir Čustović.

Foto: PR


Bonjour

Bonjour.club član!

Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!