TEKST: Bonjour.ba

DATUM OBJAVE: 15.12.2011.

Kako izgleda cruise kolekcija za proljeće?      Još prije par dana online su puštene prve fotografije cruise kolekcije koju je Versace pripremio za obožavani brand. Naime, odlična suradnja na jesenskoj kolekciji urodila je nastavkom suradnje. Kada je u pitanju cruise kolekcija, Versace se držao provjerene formule: boje i zlato. Odjeća dolazi u ružičastim tonovima i s uzorkom voća k

Nama su se posebno svidjele zlatne sandale, kao i kupaći kostimi za koje smo sigurni da će se brzo rasprodati s polica dućana.
Kako izgleda cijela kolekcija, pogledajte u nastavku.


{gallery}prosinac_jedanaest/versace_hm_cruise{/gallery}

D.P.


Bonjour

Tražile smo savršene tenisice i evo gdje smo ih našle

TEKST: Bonjour.ba - PR

Tražile smo savršene tenisice i evo gdje smo ih našle Tražile smo savršene tenisice i evo gdje smo ih našle

Proljeće je pravo vrijeme za osvježenje stila, a najbolji način da započnete je novim parom obuće.

Nakon toplijih slojeva, dolaze laganije kombinacije koje unose svježinu i energiju u svakodnevni izgled.

Brend Tamaris ove sezone donosi moderno osvježenje koje spaja udobnost, kvalitet i trendove. 

Prepoznatljiv po praktičnosti, Tamaris ovog proljeća izlazi iz zone komfora i predstavlja modele inspirisane najnovijim svjetskim modnim pravcima.

Posebno se ističe kolekcija tenisica, koja donosi raznolike stilove za različite prilike i ukuse:

  • modeli s leopard printom za odvažne, upečatljive kombinacije
  • tenisice s cirkonima koje dodaju dozu elegancije svakodnevnom outfitu
  • i bijele patike sa suptilnim zlatnim detaljima kao savršen izbor za svaki dan.  
     

planika-3-bonjour-ba

planika-2-bonjour-ba


Pored tenisica, kolekcija uključuje i elegantne modele na petu, idealne za posebne prilike:

  • klasične crvene salonke koje uvijek privlače pažnju
  • cipele s nižom petom ukrašene printom i zlatnim detaljima
  • sofisticirane štikle u boji šampanjca, savršene i za mladenke.



planika-9-bonjour-ba

planika-11-bonjour-ba

planika-10-bonjour-ba


Kako se bliži ljeto, tu su i lagani modeli papuča koje ćete rado nositi u toplijim danima.
 

planika-21-bonjour-ba

planika-20-bonjour-ba


Cjelokupnu ponudu možete istražiti na web stranici, gdje vas očekuje širok izbor za svaki stil i priliku. 
 

planika-26-bonjour-ba


Ako želite isprobati modele uživo, posjetite Tamaris mono store u TC Delta u Banja Luci ili neku od Planika trgovina širom Bosne i Hercegovine.
 

Foto: PR


Bonjour

Bonjour.club član!

Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!