TEKST: Bonjour.ba
DATUM OBJAVE: 24.1.2013.
I to na one u Parizu! Nakon osam godina za high street modnu kuću H&M događa se velika stvar – predstaviti će svoju kolekciju na tjednu mode u Parizu. Naime, 27.2. u Musée Rodin, gdje će prethodno svoje kolekcije predstaviti Yves Saint Laurent i Christian Dior, svojih 27 kreacija će predstaviti i ovaj švedski brand. Kreacije koje će tada svijet vidjeti su iz kolekcije jesen
Što reći nego da jedva čekamo 27.2. da vidimo koliko će se dobro jedan high street brand 'snaći' na pistama jedne od najvećih modnih prijestolnica. Stay tuned.
A.P.
TEKST: Adelisa Mašić
Ove jeseni u prvi plan vraćaju se brodarice, cipele koje već decenijama imaju posebno mjesto u modnom svijetu.
Prepoznatljive po kožnim vezicama i jednostavnom dizajnu, brodarice su obuća koju biramo i za svakodnevne i za opuštenije prilike.
Njihova najveća prednost je svestranost. Uparene s trapericama i pletenim džemperom, savršene su za šetnje gradom i neformalne trenutke.
Uz chino hlače ili elegantniji kaput, lako postaju dio poslovne kombinacije. Tokom jeseni, brodarice se uklapaju u gotovo svaki stil: od klasičnih kombinacija do modernijih outfita.
Za razliku od sezonskih trendova, brodarice se vraćaju iznova jer nude ono što rijetko koji model nudi: jednostavan dizajn, udobnost i trajnost. To ih čini dobrim izborom za sve koji žele ulagati u komade koje će nositi godinama.
U nastavku izdvajamo favorite:
Foto: @oliviatps
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled backstage priče!