TEKST: Bonjour.ba
DATUM OBJAVE: 11.2.2013.
Glazbena elita na dodjeli prestižnih nagrada I dok se glumačka elita zabavljala u Londonu na dodjeli BAFTA nagrada, glazbena je uživala u Los Angelesu na crvenom tepihu ovogodišnjih Grammya. Sinoć je slavila grupa Fun, koja je osvojila nagradu za svoj hit We are young, kao i Beyonce i Adele, dok su Kayne West i Jay-Z pomeli nagrade u muškoj konkurenciji. Slavio je i Gotye, koji je os
Rihanna je sve ostavila bez teksta u Alaia haljini, Beyonce je iznenadila odabirom odijela za ovaj crveni tepih, dok je Florence ostala vjerna Givenchyu i tako ponijela titulu najhrabrije kombinacije na crvenom tepihu. „Nosila sam Givenchy na svim dodjelama Grammy nagrada. Veoma sam sretna i Riccardo Tisci je ljubazan i pravi geniji. Poslao mi je skice s različito obojenim šljokicama, koje se slažu s mojom bojom kose, zapravo ove su iste nijanse kao i boja mojih očiju.“ – prokomentirala je Florence.
Adele je za crveni tepih birala crvenu Valentino couture haljinu, a Jennifer Lopez izazovnu Anthony Vaccarello kreaciju, koja i nije bila baš najbolji izbor.
Tko se još pojavio na 55. dodjeli Grammy nagrada, pogledajte u nastavku.
{gallery}2013_02/grammy{/gallery}
D.P.
Foto: zimbio.com
TEKST: PR
Mostar je 28.03. bio domaćin događaja održanog u Svečanoj dvorani Venera, uz podršku Svečanih dvorana Marijanović koje su ustupanjem prostora doprinijele realizaciji večeri.



Okupio je uzvanike iz svijeta mode, medija, biznisa i javnog života, potvrđujući interes za ovakve formate događaja u gradu.





Organizaciju potpisuju Ivona Sušac Ostojić, PR & Marketing manager Swarovski Official Retailer BiH, Vjekoslava Kudić ispred Elora Showrooma te Ivan Volarić ispred Ceremoniye, tim koji je zajednički osmislio koncept i realizaciju večeri.

Program je bio strukturiran kroz nekoliko segmenata. Izdvojio se umjetnički performans koji je spojio muziku, pokret i vokal, uz violinu, interpretaciju pjevačice i plesni nastup.
U ovom dijelu večeri učestvovale su violonistica Lucija Paradžik, pjevačica Nina Sivrić i plesačica Nina Simić.



Organizatori su zahvalili partnerima i sponzorima koji su učestvovali u realizaciji događaja, među kojima su Fitness Anny i Daleka Obala, kao i produkt sponzori Sora Lab Sarajevo, Solie Naturals, Gaudim Candela, Prirodna kozmetika Gloria, Sapunerija Nova Organica, Hercegovina Vino, Podrumi Andrija Vino, Katarina d.o.o. i Gorsen.


Vizualni dio zabilježili su fotografi Ema Dlakić, Azer Mušinović, Dominik Teislerd, Dajana Mandarić, Ivano Ostojić i Luka Mikulić, dok video produkciju potpisuju Iko Kezo, Filip Ćubela i Bakir Čustović.
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!