TEKST: Bonjour.ba
DATUM OBJAVE: 5.11.2012.
Ove lakove ima jesenska trendy djevojka Lak za nokte je već odavno postao pravi modni dodatak. Gotovo je nevjerojatno koliko dobar odabir nijanse može poboljšati neku odjevnu kombinaciju, ali i obrnuto. Zamislite tek damu u elegantnoj crnoj uskoj haljini s žarko crvenim ružem za usne i jednakom nijansom laka na noktima? Božanstveno, zar ne? A sada pokušajte zamisliti damu u istoj hal
Kako bi naši čitatelji znali imali nokte manikirane po posljednjim trendovima za jesen 2012. izdvojili smo šest skupina boja i ukupno dvadeset i četiri nijanse lakova za nokte koji će zaslužno biti u službi pravog modnog dodatka ove sezone.
#1 nijansa – NUDE

#2 nijansa – TAMNO PLAVA

#3 nijansa – GLINA

#4 nijansa – CRVENA

#5 nijansa – DRAGO KAMENJE

#6 nijansa – BOJA VINA

TEKST: Bonjour.ba - PR
Budimpešta je ovih dana bila u znaku prepoznatljive essence roze boje, gdje je održan What the Fun event, kruna regionalnog WHAT THE F** projekta, koji je kroz misterioznu kampanju intrigirao javnost i naposljetku otkrio svoju srž: FUN.
Događaj je okupio medije i influencere iz čak 11 zemalja među kojima su Slovenija , Bosna i Hercegovina , Srbija , Hrvatska , Crna Gora , Sjeverna Makedonija , Albanija , Kosovo , Bugarska , Rumunija i Mađarska , potvrđujući status essence-a kao najprodavanijeg europskog beauty brenda.


Nakon perioda znatiželje potaknutog kampanjom s misterioznim pink koferom, koja je najavila dolazak novih proizvoda i iskustava, Budimpešta je postala savršena kulisa za otkrivanje pravog značenja iza ‘F**’. 

Prva večer protekla je u opuštenoj atmosferi, uz neformalno druženje i ‘cool’ intervjue s gostima koji su dijelili svoje omiljene essence proizvode i beauty must-have trenutke.



Drugi dan bio je posvećen kreativnosti i održivosti, kroz radionicu i DIY aktivaciju sudionici su izrađivali personalizirane natpise na recikliranim, vintage second hand košuljama. Spoj zabave i odgovornog pristupa pokazao je kako beauty može biti i kreativan i svjestan, bez kompromisa na stilu.

Večer je kulminirala velikim pinky partyjem, uz DJ-a, upečatljive roze outfite i energiju koja je u potpunosti utjelovila essence filozofiju, slobodu izražavanja, zajedništvo i, iznad svega, zabavu.











What the Fun u Budimpešti nije bio samo event, već iskustvo koje je još jednom potvrdilo da essence nije samo beauty brend, već pokret koji slavi individualnost, kreativnost i FUN kao svoju najveću inspiraciju.

Foto: essence/ PR
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!