TEKST: Bonjour.ba
DATUM OBJAVE: 9.9.2015.
Nešto niže temperature u večernjim satima popraćene vjetrom daju naslutiti da nam se polako bliži vrijeme kad ćemo uz omiljene ljetne lepršave haljinice nositi tople veste, a uz omiljeni top militarističku jaknu.
Kad su u pitanju trendovi za jesen, već smo napravili domaću zadaću i u skladu sa istraživanjima, u omiljenom high street dućanu smo potražili zanimljive modele jakni za jesen. Na našoj listi se našla omiljena parka, popraćena zanimljivim zakrpama, baloner sa kameničićima duž ovratnika, par modela dugih prsluka, jakna s resama i kaput predimenzionalnih rukava. Naš favorit-crni kaput muškog kroja koji podsjeća na dugi frak. Pogledajte.
{gallery}2015/2015_09/jakne{/gallery}
TEKST: Adelisa Mašić
Kada pronađemo komad koji je i udoban i chic, znamo da ćemo ga nositi cijelu sezonu.
Upravo takve su wide leg hlače iz Sinsaya, modeli koji bez puno truda donose udobnost, eleganciju i svestranost u svakodnevne outfite. Bilo da planiraš šetnju gradom, radni sastanak ili večeru s prijateljicama, ovaj kroj se prilagođava svakoj situaciji.
Zahvaljujući lepršavim materijalima poput viskoze i pamuka, te širokom kroju koji nježno prati liniju tijela, ove hlače pružaju osjećaj lakoće pri svakom koraku.
Dolaze u neutralnim tonovima i suptilnim printovima, što ih čini savršenom bazom za niz različitih kombinacija.
To su komadi koji se lako uklapaju u postojeću garderobu, a ne izlaze iz trenda.
U nastavku izdvajamo nekoliko modela iz Sinsay radnje koji su na vrhu naše liste želja ovog ljeta i koje bismo bez razmišljanja ponijele na putovanje, u ured ili na kafu uz zalazak sunca:
Pogledajte najnovije teme na Bonjour.ba
Naslovna fotografija: @marvaldel
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled backstage priče!