TEKST: Bonjour.ba

DATUM OBJAVE: 4.6.2010.

 Posljednjih dana meta svih modnih kritičara bile su junakinje Seks i grada koje su diljem svijeta predstavljale svoj novi film.Posebnu pozornost dobivala je Sarah Jessica Parker, koja osim u privatnom životu i na platnu utjelovljuje pravu modnu ikonu.Već smo vam donijeli dijelove premijera u Londonu i New Yorku , a sada je na red došao i Tokio, kao i razne emisije gdje je Sarah kroz intervj

 

Čak kad je stigla na aedrom, Sarah je izgledala odlično u sivim trapericama, šeširu i plavim  Nicholas Kirkwood cipelama,

 

 

 

 

Image 

 

 kasnije je nosila plavo-bijelu kombinaciju upotpunjenu Ferragami cipelama,

 

Image 

 

a crvenim tepihom se prošetala u cvjetnoj Vivienne Westwood haljini upotpunjenoj Harlow remenom i Charlotte Olympia cipelama.

 

 

 Image

 

 

Na nezaboravnpj premijeri u Londonu na kojoj je Sarah nosila  Alexander McQueen haljinu i Phillip Treacy šešir, oduševila je modni svijet, 

 

 Image

 

kao i na after partyu u Halston haljini i Ferragamo cipelama.

 

Image 

 

 

U New Yorku, gradu junakinja Seks i grada, na crvenom tepihu Sarah je nosila žutu Valentino Haute Couture haljinu oko koje su mnogi kritičari ostali podijeljeni,

 

 

 Image

 

dok je na after partyu sve oduševila čipkastom Elie Saab haljinom i Nicholas Kirkwood cipelama.

 

 Image

 


Na gostovanju u emisiji Late Night with David Letterman prisutne je pozdravila u
Stella McCartney blejzeru, Blumarine haljini  i Nicholas Kirkwood cipelama.

 

 
Image


Tu je i press konfernecija u Bergdorf Goodman gdje je poznata glumica nosila Elie Saab kardigan i suknju i Christian Louboutin cipele,

 

 Image

 

 

a intervju za Access Hollywood ( jedan od naših najdražih outfita) prošao je u znaku plave Proenza Schouler haljine i Nicholas Kirkwood cipela.

 

 Image

 

Naposljetku, još nam preostaje očekivati nove Sarahine pohode na crvene tepihe i vidjeti s čime će nas ponovno iznenaditi.

 

D.P.


Bonjour

Prijavi sebe i bestie za posebno Bonjour x dm beauty druženje u Sarajevu

TEKST: Ilda Lihić-Isović

Prijavi sebe i bestie za posebno Bonjour x dm beauty druženje u Sarajevu Prijavi sebe i bestie za posebno Bonjour x dm beauty druženje u Sarajevu

Ako si ona prijateljica koja najboljoj prijateljici šalje Bonjour.ba linkove sa skincare must-have proizvodima, zajedno s njom bira nijanse ruževa i zna da se najbolji razgovori vode uz shopping u dm prodavnicama, imamo nešto baš za vas dvije.
 

dm-beauty-druzenje-prijava-event-108-bonjour-ba


Bonjour.ba i dm drogerie markt pripremaju posebno beauty iskustvo u Sarajevu, osmišljeno za tebe i tvoju prijateljicu. 

Ovaj put ne pričamo o klasičnom eventu, nego o intimnom beauty workshop druženju u kojem želimo stvoriti ugodnu atmosferu, dovoljno vremena za razgovor, personalizirane savjete i iskustvo u kojem će se svaka gošća osjećati viđeno, opušteno i posebno.

Zbog upravo takvog koncepta na druženje će biti pozvano 14 dama koje će zajedno uživati u pažljivo osmišljenom beauty danu.

Dan rezervisan za njegu, makeup, smijeh, druženje i trenutke zbog kojih se osjećaš kao glavna junakinja svog dana.

I da, bit će i iznenađenja.


Šta vas očekuje?


Nećemo otkriti baš sve detalje (moramo nešto sačuvati i za taj dan), ali možemo reći da vas čekaju:

  • predivna beauty atmosfera
  • custom beauty radionica u kojoj ćete kreirati nešto samo svoje
  • skincare i makeup inspiracija koju ćete odmah poželjeti isprobati
  • korisni trikovi i savjeti koje ćete pamtiti
  • photo moments za galeriju i storyje
  • pokloni i goodie bag koji ćete s radošću nositi kući
  • vrijeme samo za vas dvije.  
     

bonjour-dm-prijava


Koga tražimo?


Tražimo duo koji voli beauty sitnice, njegu kao ritual, spontana druženja, dobru energiju i nikad iz dm prodavnice ne izlazi praznih ruku.

Ako ste prijateljice koje jedna drugoj kažu: “Ovo moraš probati!”, “Idemo u dm!” ,“Koji serum uzimam?” ... onda mislimo na vas.
 

dm-beauty-druzenje-prijava-event-129-bonjour-ba


Kako se prijaviti?


Prijave su otvorene, a dovoljno je da popuniš prijavu KLIKOM OVDJE.

Napiši nam zašto baš ti i tvoja bestie trebate biti dio ovog posebnog dm druženja. Broj mjesta je ograničen, a prisustvo ćemo 14 čitateljica potvrditi putem e-maila.
 

dm-beauty-druzenje-prijava-event-101-bonjour-ba

PRIJAVA   


Važne informacije    
 

Mjesto održavanja: Sarajevo

Datum i satnica eventa: 6.5.2026. od 11h do 13h.

Do kada se možete prijaviti: do 01.05.2026.

Broj mjesta je ograničen jer želimo zadržati intimnu atmosferu i svakoj gošći pružiti posebno iskustvo.


Iskreno pitanje


Ako si već pomislila na prijateljicu kojoj ćeš ovo poslati, vrijeme je da vas odmah prijaviš.

Vidimo se na eventu punom beauty trenutaka, smijeha i glow energije.

#SasvimJa
 

Ovaj sadržaj je nastao u suradnji sa dm drogerie markt
Bonjour.ba produkcija  
Autorica članka: Ilda Lihić-Isović
Fotografije: Enida Kajević za Bonjour.ba
 


Bonjour

Bonjour.club član!

Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!