TEKST: Nevena Divčić
DATUM OBJAVE: 9.11.2023.
Dodatna inspiracija za kreiranje party, a i svakodnevnog makeup looka je uvijek poželjna!
Linda Hallberg nas svojim videima svakodnevno inspiriše da isprobamo nove boje i tehnike šminkanja. Čak i ako jarke boje nisu vaš prvi izbor, inspirisat će vas da se poigrate s metallic sjenama za oči, olovkama i eyelinerom.
Kroz prethodni članak s inspirativnim makeup lookovima za ured dotaknuli smo se načina na koji možete unijeti boje i trendove u svakodnevnu rutinu na jednostavne načine, a Linda će vam pokazati i kako!
Kao i uvijek najvažnije je da makeup prilagodite svojim aktivnostima, ambijentu, ali i vlastitom stilu.
Linda najčešće koristi proizvode vlastitog brenda. Dodatna zanimljivost koja nas je zadržala na njenom profilu je činjenica da će uspjeti da vam se približi čak i ako vjerujete da se sami ne znate i ne možete našminkati toliko dobro. Kroz njene videe ćete lako naučiti na koje dijelove oka i lica trebate nanijeti koji proizvod i kakav treba biti pritisak četkice na tom dijelu.
* * *
Naslovna fotografija: @lindahallberg
TEKST: Bonjour.ba - PR
Budimpešta je ovih dana bila u znaku prepoznatljive essence roze boje, gdje je održan What the Fun event, kruna regionalnog WHAT THE F** projekta, koji je kroz misterioznu kampanju intrigirao javnost i naposljetku otkrio svoju srž: FUN.
Događaj je okupio medije i influencere iz čak 11 zemalja među kojima su Slovenija , Bosna i Hercegovina , Srbija , Hrvatska , Crna Gora , Sjeverna Makedonija , Albanija , Kosovo , Bugarska , Rumunija i Mađarska , potvrđujući status essence-a kao najprodavanijeg europskog beauty brenda.


Nakon perioda znatiželje potaknutog kampanjom s misterioznim pink koferom, koja je najavila dolazak novih proizvoda i iskustava, Budimpešta je postala savršena kulisa za otkrivanje pravog značenja iza ‘F**’. 

Prva večer protekla je u opuštenoj atmosferi, uz neformalno druženje i ‘cool’ intervjue s gostima koji su dijelili svoje omiljene essence proizvode i beauty must-have trenutke.



Drugi dan bio je posvećen kreativnosti i održivosti, kroz radionicu i DIY aktivaciju sudionici su izrađivali personalizirane natpise na recikliranim, vintage second hand košuljama. Spoj zabave i odgovornog pristupa pokazao je kako beauty može biti i kreativan i svjestan, bez kompromisa na stilu.

Večer je kulminirala velikim pinky partyjem, uz DJ-a, upečatljive roze outfite i energiju koja je u potpunosti utjelovila essence filozofiju, slobodu izražavanja, zajedništvo i, iznad svega, zabavu.











What the Fun u Budimpešti nije bio samo event, već iskustvo koje je još jednom potvrdilo da essence nije samo beauty brend, već pokret koji slavi individualnost, kreativnost i FUN kao svoju najveću inspiraciju.

Foto: essence/ PR
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!