TEKST: Ilda Lihić-Isović
DATUM OBJAVE: 15.3.2023.
Ovog proljeća topiće ćemo često vidjeti u kombinaciji s klasičnim traperom i oversized blejzerom, a jednom modelu nije dugo trebao da osvoji simpatije modnih zaljubljenica.
Naime, jednostavan, ali u isto vrijeme i upečatljiv crni top sa specifičnim srcolikim izrezom će biti odličan odabir i za trenutke kada ne znamo šta obući za svečanu prigodu.
U konačnici šta god iskombinirali na ovaj top nećete pogriješiti jer je riječ o crnoj boji koja je uvijek u modi.
U nastavku dodajemo napomenu da smo model iz H&M-a pronašli na stranici u Hrvatskoj, pa vas svakako motiviramo da provjerite je l' dostupan i na policama u trgovinama u Bosni i Hercegovini.
Evo gdje pronaći ovaj top
***
Naslovna fotografija: @emilyshak
TEKST: Ilda Lihić-Isović
Zamislite komad koji još nije ni stigao u bh. prodavnice, a već se nalazi na wishlistama modnih insajdera i trendseterki. Upravo to se desilo sa bomber jaknom iz ZARE, koja je na zvaničnoj stranici za BiH označena sa Coming soon.
Iako fizički još nije dostupna, opcija Notify me otkriva da se već formira prava mala lista čekanja jer ova jakna obećava da će biti ključni komad jeseni.
Foto: @wustova
Jakna dolazi u prepoznatljivoj khaki nijansi, izrađena u potpunosti od prave kože koja joj daje luksuzan, ali i izuzetno kul izgled. Krojem podsjeća na bomber, sa lagano spuštenim ramenima i oversized siluetom koja se uklapa u trend sezone.
Na prednjoj strani ističu se dva velika džepa s preklopom i metalnim dugmadima, dok se cijeli prednji dio zatvara skrivenim patentnim zatvaračem i drukerima, što joj daje minimalistički završetak. Kragna je klasična, s mogućnošću kopčanja do vrha pa se jakna lako prilagođava i casual dnevnim kombinacijama i onim nešto urbanijim večernjim izlascima.
Naslovna fotografija: @wustova
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled backstage priče!