TEKST: Marija Perić
DATUM OBJAVE: 24.8.2022.
Ako ste i sami u potrazi za zabavnim, ali klasičnim artiklima za svoje mališane prije početka školske godine, svidjeti će vam se komadi koje smo izdvojili ispod.
Imajući na umu zaigranost djece, izabrali smo komade koje će moći nositi svaki dan, cijeli dan. Od trenirki u kojima će im biti ugodno preko neodoljivih haljina pa sve do odličnih traperica, u ovoj galeriji ćete pronaći ponešto od svega. Odlično je i to što smo birali klasične komade koji će se svidjeti svim mališanima, ali i vi ćete ih puno lakše spremiti ujutro jer se komadi lako kombiniraju. Uz to, izdvojili smo i nekoliko dodataka kao što su cipele, kape i košulje. Koji artikli su se našli u našem izboru za početak školske godine, otkrijte u nastavku.
20 dječjih artikala za početak školske godine




















***
Naslovna fotografija: @zarakids
Dodajte Bonjour u omiljene izvore na Googleu
Označite nas kao omiljeni izvor i naši će se članci češće pojavljivati među vašim vijestima na Google pretrazi.
TEKST: Lamija Muratagić
Nova sezona tek se zahuktava, ali Zara već ima nekoliko jakni zbog kojih bismo kupovinu za septembar pomjerili malo ranije. Izdvojili smo modele koje vrijedi pogledati dok je izbor još dobar.
Kraj augusta obično nas još drži uz sandale i lagane haljine, sve dok se na policama ne pojavi jedna dovoljno dobra jakna i garderoba odjednom krene nekoliko sedmica unaprijed. Zara je ove godine taj trenutak poprilično ubrzala.
U aktualnoj ponudi već su kratke strukturirane jakne, bomber modeli, traper, koža i brušene teksture, uz nekoliko silueta koje bez problema možemo početi nositi čim večeri postanu svježije.
Posebno nam se sviđaju modeli koji ne traže čekanje na pravu jesen. Kratka jakna preko bijele majice i širokih hlača dovoljna je za kraj ljeta, bomber dobro radi uz midi suknju i balerinke, dok kožna jakna već sada može zamijeniti sako kada temperatura navečer padne.
Paleta također polako mijenja sezonu. Uz bordo i traper pojavljuju se smeđi tonovi, brušena koža i tamnije, bogatije teksture, ali i zabavni printovi koji će se kasnije lako nastaviti na pletivo, čizme i duže kapute.
Septembar, dakle, može još malo sačekati. Za dobre brojeve ovih jakni ne bismo računali na isto.
U nastavku izdvajamo Zara modele koje trenutno imamo na radaru.








Pogledajte najnovije teme na Bonjour.ba
Naslovna fotografija: @demarushaaa
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!