TEKST: Bonjour.ba
DATUM OBJAVE: 6.11.2020.
Već je postalo jasno da je blejzer jedan od onih artikala koji se nakon titule trenda godine namjera zadržavati još dosta vremena u našim ormarima.
Nose se svi modeli, od onih ukrašenih kockicama, linijama i točkicama, do modela u neutralnim nijansama do onih izrađenih od baršuna.
U ovoj sezoni u fokusu je ponovno kratko rezani sako, kao i modeli s dvorednim kopčanjem. Upravo su oni idealni za kreiranje poslovnih outfita budući da odlično nadopunjuju suknje i hlače visokog struka koji su dio naše office garderobe.
Blejzer ćemo nositi i kao dio jednostavnog no efektnog dueta bijele košulje, omiljenih hlača te statement nakita. Bit će i dio naših slojevitih izdanja te pomoći u kreiranju zabavne igre materijala i uzoraka. Ako ste u potrazi za novim modelima koji će upotpuniti vaš ormar, iz high street ponude smo izdvojili naše favorite.
***

Zara 139,00 KM

Zara 79,95 KM

Zara 79,95 KM

Zara 119,00 KM

Zara 79,95 KM

Stradivarius 69,95 KM

Stradivarius 59,95 KM

Stradivarius 79,95 KM

Stradivarius 48,95 KM

Stradivarius 59,95 KM

Bershka 79,95 KM

Bershka 47,95 KM

Bershka 65,95 KM

Bershka 79,95 KM

Bershka 65,95 KM
***
Tekst: BONJOUR.ba
Foto: @aninebing
TEKST: Bonjour.ba - PR
Dan žena često je i mali podsjetnik da sebi poklonimo nešto lijepo.
Povodom Dana žena, Fashion Company pripremila je posebnu pogodnost za sve dame koje žele da osvježe svoju garderobu i beauty rutinu uz omiljene brendove.
Tokom 7. i 8. marta, u svim Fashion Company radnjama aktuelan je popust od 20% na žensku kolekciju.

Ljubiteljice mode imat će priliku pronaći bezvremenske komade, trendy modele i aksesoare poznatih svjetskih brendova po sniženim cijenama u Fashion&Friends, Hugo, Boss, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Replay i Steve Madden radnjama u Delta Planet šoping centru u Banjaluci.
Posebna pogodnost obezbijeđena je i za članove loyalty programa, koji pravo na kupovinu sa popustom ostvaruju već 6. marta, dan prije zvaničnog početka akcije.
Kupovina sa popustom dostupna je i online na fashionandfriends.com i putem mobilne aplikacije.
Dodatni razlog za slavlje stiže iz poznatog beauty brenda KIKO Milano, gde kupce očekuje 20% popusta na kompletan asortiman, do 8. marta, što je savršena prilika da omiljeni make-up i kozmetički proizvodi postanu dio praznične kupovine.
Dan žena je savršena prilika za mali shopping trenutak, bilo za sebe ili neku dragu ženu.
Prvi otkrijte najnovije trendove, ekskluzivne vijesti, najbolje shopping preporuke i pogled u backstage priče!